John Frieda

Top produkty

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce John Frieda

Získejte úžasně zářivé, zdravé a husté vlasy! Všemi opěvovaná značka vlasové péče John Frieda nabízí široké portfolio přípravků pro každý typ vlasů, s jejichž pravidelnou pomocí budou vaše vlasy hýřit vitalitou a zdravím. Veškeré inovace jsou inspirovány vámi a vašimi vlasy.

Na počátku bylo kadeřnictví

Asi před třiceti lety si oblíbený kadeřník John Frieda otevřel na londýnské New Cavendish Street vlastní salon a položil tak základy stejnojmenné kosmetické značce. Profesionální vlasová péče John Frieda si velmi rychle získala zástupy příznivců nejen z Londýna a dnes patří k nejoblíbenějším značkám vlasové kosmetiky vůbec. Jak se jí to povedlo?

John Frieda a jeho řešení pro každý typ vlasů

Péče o vlasy John Frieda dodnes odkazuje na dědictví původního kadeřnického studia. Snaží se najít konkrétní problém vlasů a navrhnout mu efektivní řešení na míru. John Frieda rozhodně ví, co perfektně rozjasní blonďaté vlasy nebo co dodá lesk vlasům hnědým. Odhalil, co chybí zplihlým vlasům bez objemu a představil i vyhlazující řešení pro krepaté vlasy. Najděte si v nabídce značky John Frieda přípravek, který vaši hřívu povznese k dokonalosti.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest