Nastavení filtrů

Jean Paul Gaultier Scandal

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Jean Paul Gaultier Scandal

Pokud ráda překračujete hranice nebo přímo šokujete své okolí, jistě vás osloví vůně Jean Paul Gaultier Scandal, která má maximální výdrž na pokožce i oblečení. Parfémové flakonky z řady Scandal vynikají už na první pohled netradičním uzávěrem v podobě ženských nohou.

Jean Paul Gaultier Scandal: řada provokativních dámských vůní

Parfémovaná voda Jean Paul Gaultier s názvem Scandal vstoupila na trh v roce 2017. Hlava její vonné kompozice zahrnuje krvavý pomeranč a mandarinku. V srdci se představuje šťavnatá broskev, opulentní jasmín, květ pomerančovníku, nestydatě sladký med a opojná gardénie. Základ slučuje uvolňující pačuli, pokušení v podobě karamelu, včelí vosk a lékořici. Další skandální dámskou vůní je ambrově-květinová parfémovaná voda Jean Paul Gaultier Scandal Le Parfum (2022), v jejímž vonném složení se vyjímá jasmín, karamel, sůl a vanilka. První „Scandal“ má něžný růžový design a druhý přitvrzuje temperamentní červení. Ideálním obdobím pro nošení obou je podzim až jaro.

Užijete si i nožky v ponožkách nebo třpytivé sněhové vločky

Kromě představených vonných doplňků se můžete setkat i s vůněmi Jean Paul Gaultier Scandal A Paris, Scandal By Night, Scandal Gold nebo s vánočními edicemi z let 2019 a 2020. U těch si značka dala záležet na designovém provedení, proto jsou vyhledávanými sběratelskými předměty. Koho by nezaujal vtipný flakon vůně Scandal s dámskými nožkami v pruhovaných ponožkách…! Verze 2020 zase přinesla atraktivní zimní balení s výraznou červení a třpytivými sněhovými vločkami. Výjimečný je však každý produkt z řady Jean Paul Gaultier Scandal, třeba i elegantní sprchový gel.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest