Institut Karité

Top produkty

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce Institut Karité

Bambucké máslo je až zázračná přírodní surovina plná vitaminů A, D, E a F, ideální pro hydrataci, výživu a ochranu namáhané pokožky. Vitamin A působí jako antioxidant, vitamin D přináší efekt slunce, vitamin E pomáhá v boji proti stárnutí a vitamin F navrací pleti pružnost.

Institut Karite: kosmetika s blahodárnými účinky bambuckého másla

Institut Karite Paris přináší už od svého vzniku výhody bambuckého másla všem generacím. Ošetření lze přizpůsobit potřebám různých typů pleti i všelikým situacím. Jedinečný smyslový zážitek z kosmetiky Institut Karite podporuje jemná textura a delikátní květinové vůně. Typickou francouzskou eleganci zdůrazňují originální obaly. V sortimentu značky jsou i rozkošné dárkové kazety, které přitom získáte za dostupné ceny.

Tipy na kosmetické přípravky značky Institut Karite

Bambucké máslo vaši pleť perfektně zvlhčí, ubrání před škodlivými vlivy a také zklidní. Vyzkoušejte například noční krém Institut Karite Shea Moisturizing, luxusní přípravek s 25 % bambuckého másla, případně pleťovou masku Institut Karite Shea Radiance, která při aplikaci dvakrát týdně pokožku viditelně rozzáří, vyhladí a zmatní. Doslova hýčkání své pleti zajistíte omlazujícím denním mlékem Institut Karite Shea Anti-Aging Day Lotion. S očními vráskami účinně zabojuje krém Institut Karite Shea Anti-Aging Eye Cream. Neodolatelná jsou rovněž tuhá mýdla a tělová másla Institut Karite. V mnoha domácnostech se zabydlela i sprchová kosmetika či krémy na ruce od této stylové francouzské značky. A když trochu zapátráte, objevíte i vintage řadu tekutých mýdel z Marseille inspirovanou dávnými řemesly…

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest