Nastavení filtrů
Pohlaví
  • Muži
  • Ženy
  • Unisex
  • Děti

Helena Rubinstein

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce Helena Rubinstein

Značka s dlouhou tradicí. I tak by se dala nazvat značka Helena Rubinstein, která svět kosmetiky obohacuje již od roku 1902. Za vznikem této značky stála milovnice krásy – Helena Rubinstein, jež se narodila v Polsku v roce 1872 a v roce 1902 pobývala v Austrálii, kde vznikla myšlenka vyrábět kosmetiku a parfémy. Její krémy a masti, jež měly výjimečné účinky na pleť, se velmi rychle začaly těšit oblibě zákazníků, a Helena Rubinstein tak mohla otevřít kosmetické salony v Melbourne, Londýně i New Yorku.

Helena Rubinstein: Kvalitní kosmetika a parfémy

Parfémy této značky jsou ceněné díky spojení luxusu a nadčasové elegance. Také kosmetika Helena Rubinstein oslovuje kvalitou a výjimečnou péčí. Kosmetické produkty jsou založeny nejen na účinných přírodních složkách, ale také na spolupráci s předními lékaři, dermatology a dalšími odborníky. Značka i nadále využívá nejnovějších poznatků vědy, což dokazuje také skutečnost, že se v roce 2010 stala průkopníkem ve využití síly kmenových rostlinných buněk. V minulosti například představila první kúru s využitím elektřiny, jako první rozdělila typy pleti do skupin a v roce 1939 také obohatila svět o první voděodolnou řasenku.

Luxusní péče se značkou Helena Rubinstein

Nabídka značky Helena Rubinstein je velmi široká. Zahrnuje prémiové krémy proti stárnutí pleti, oční péči, rozjasňující pleťová séra, make-upy, které ve vteřině pleť sjednotí, vyživí a vyhladí, a také řasenky, jež vám splní sen o perfektních řasách.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest