Nastavení filtrů
Pohlaví
  • Muži
  • Ženy
  • Unisex
  • Děti

Helena Rubinstein Lash Queen

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Helena Rubinstein Lash Queen

Hledáte značku, která opravdu ví, jak na neodolatelné a sexy řasy? Zapátrejte v sérii řasenek Helena Rubinstein Lash Queen! Podle zákaznických ohlasů jsou vynikající, mimořádně trvanlivé, takže investice do nich se vyplatí. Značka Helena Rubinstein má kořeny už v roce 1902 a na špičku ve světě kosmetiky ji vyšvihlo hlavně důsledné uplatňování vědeckých poznatků při vývoji každého produktu.

Helena Rubinstein Lash Queen: Senzační řasenky

Řasenky Helena Rubinstein Lash Queen maximálně prodlouží vaše řasy a dodají jim patřičný objem. Obsahují vybrané složky včetně přírodních olejů a neslepují řasy ani při vícevrstvém líčení. Pohled vašich očí bude díky nim mimořádně elegantní a svůdný.

Večer máte stále stejně nalíčené řasy jako ráno

Nejvíce pochvalných recenzí nasbírala luxusní řasenka Helena Rubinstein Lash Queen Feline Blacks, jejíž obal zdobí atraktivní leopardí vzor. Vybíráme z ohlasů zákaznic: „Dobře se aplikuje, dlouho vydrží, nemaže se, nedrolí.“ „Včera jsem si ji koupila a je super, mám ji prvně a jsem mile překvapená.“ „Úžasná řasenka, za ty peníze fakt stojí.“ „Vysoká kvalita a příjemná cena.“ Další oblíbená řasenka, Helena Rubinstein Lash Queen Sexy, dopřává řasám „push-up objem“. Na jejím obalu designéři zobrazili provokativní černou krajku, symbol smyslnosti, tajemnosti a okouzlení. „Úžasná, nemám černé kruhy pod očima. Večer mám stále stejně nalíčené řasy jako ráno. Skvělá, a to jsem jich vyzkoušela tuny,“ zhodnotila řasenku z řady Helena Rubinstein Lash Queen paní Eva. Další zákaznice doplnila: Nejlepší řasenka na světě. Jinou už nikdy!

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest