Garnier Ambre Solaire Kids

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Garnier Ambre Solaire Kids

Dětská pokožka potřebuje neustálou pozornost, protože je velmi citlivá a zranitelná vůči slunečnímu záření. Chcete být více v klidu? Zajistěte svým dětem na léto voděodolné opalovací krémy, mléka či spreje na obličej a tělo z řady Garnier Ambre Solaire Kids, vybavené UVA i UVB filtry.

Garnier Ambre Solaire Kids: spolehlivá ochrana dětské pokožky na slunci

Většina opalovacích přípravků Garnier Ambre Solaire Kids obsahuje faktor SPF50+, nejvyšší úroveň ochrany, kterou může kosmetika nabídnout. Díky tomu jsou UV paprsky blokovány a nepřicházejí do kontaktu s pokožkou, což pomáhá snížit riziko spálení, podráždění a dalších negativních účinků slunce na dětskou pleť. S řadou moderní opalovací kosmetiky Garnier Ambre Solaire Kids si může dítě (a s ním i rodiče nebo prarodiče) užívat slunečné dny radostně a bezpečně.

Tipy na produkty z řady Garnier Ambre Solaire Kids

Největší oblibě se těší voděodolný opalovací sprej na dětské tělo i obličej Garnier Ambre Solaire Kids Sun Protection Spray SPF50. Kromě ochranného efektu obsahuje i zvlhčující a zklidňující bylinu aloe vera. Uživatelé uvádějí v recenzích, že se výborně roztírá a krásně voní. I když je přípravek voděodolný, aplikujte ho v dostatečném množství na celé dětské tělo během dne opakovaně, zvláště po koupání, utření ručníkem a zpocení. Už od 6 měsíců věku, pokud se nelze vyhnout slunci, poslouží vašemu dítěti opalovací a souběžně pečující krém Garnier Ambre Solaire Kids Sensitive Advanced Baby In The Shade SPF50+. Sestavování jeho ochranného a hydratačního složení se obešlo bez parabenů.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest