Frais Monde Almond

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Frais Monde Almond

Mandlová vůně je jako sladká píseň z dávných dob, která vám umožní zavzpomínat na dětství a pečení koláčů s babičkou. Nebo vás pohladí po tváři jako jemný dotek milovaného… Svým svůdným aromatem umí zklidnit a oživit vzpomínky na společné chvilky ve dvou. V každém případě vždy podpoří naději a sílu k naplnění vašich snů a cílů. Dopřejte si vonný i pečující efekt dámské řady Frais Monde Almond! Vládne jí mandlový olej, ceněný pro své výživné a hydratační účinky na pokožku. Je znám svým obsahem vitamínů A, E a B, které pomáhají udržovat kůži zvlhčenou a ochráněnou.

Frais Monde Almond: vůně s relaxačním efektem na duši i tělo

Bestsellerem řady je parfémovaný olej s jedinečnou kombinací sladkých medových a nahořklých mandlových not, které vytvářejí harmonický kontrast. K nim se přidávají orientální ambrové, dřevité a květinové složky, jež dodávají oleji hloubku a sofistikovanost. Parfémované oleje zvlášť vyhovují ženám se suchou pokožkou. Na vaše smysly útočí rovněž gurmánská toaletní voda Frais Monde Almond, v níž kromě mandlí ucítíte i svůdný marcipán. Toto říká o řadě Frais Monde Almond jedna uživatelka: „Vydrží dlouho vonět na pokožce, je velmi příjemná. Jsem opravdu spokojená.“

Objevte pozitiva italské značky Frais Monde

Italská kosmetická značka Frais Monde se specializuje na výrobu přírodních produktů s vysokou kvalitou. Zakládá si na starodávných recepturách a při svých aktivitách kombinuje moderní technologie s tradičními postupy. Společnost Frais Monde používá přírodní ingredience a ekologické postupy výroby, takže se řadí mezi firmy šetrné k životnímu prostředí.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest