Nastavení filtrů
Pohlaví
  • Muži
  • Ženy
  • Unisex
  • Děti

Fendi

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce Fendi

Řecká značka Fendi započala svůj příběh již v roce 1918 jako malý obchod, který nabízel kabelky a kožené zboží. Tento obchod otevřela Adele Casagrande, která se v roce 1925 provdala za Edoarda Fendiho a společně obchod pojmenovali Fendi. Obchod, který byl později vedený dcerami manželů, se proslavil v roce 1965 díky spolupráci s tehdy mladičkým módním návrhářem Karlem Lagerfeldem, kterého zná nyní celý svět.

Vůně Fendi

Značka Fendi svou první dámskou a pánskou kolekci a také první parfémy představila v 80. letech. V současnosti je značka vnímaná jako značka extrémů, drahých kožešin, luxusních kabelek i omamných vůní. Za pozornost jednoznačně stojí například dámská vůně parfémované vody Fendi L'Acquarossa, jejíž orientálně-dřevitá vonná kompozice je určena ženám, které si potrpí na luxus a které chtějí vystoupit z davu.

Zajímavosti o značce Fendi

Věděli jste, že značka Fendi kromě oblečení, kabelek, doplňků a vůní nabízí také nábytek, sedací soupravy a křesla? Pozornost si jistě zaslouží také klasické brýlové obroučky. Značka Fendi se dostala také na filmové plátno, její kabelky se objevily například v seriálu Sex ve městě a nepřehlédnutelný červený plášť, který měla na sobě Elizabeth Hurley ve filmu Ďábel nosí Pradu, byl také dílem Fendi.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest