Essie

Top produkty

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce Essie

Poznejte laky na nehty, které si oblíbily profesionálky z nehtových studií, nadšené amatérky i celebrity! Essie, hravá americká značka nehtové dekorativní i pečující kosmetiky se ráda zabydlí i na vašem toaletním stolku.

Příběh, který začala psát Essie Weingarten

V roce 1981 zamířila zakladatelka značky Essie Weingarten s 12 nekonvenčními barvami laků na nehty do Las Vegas, aby se ženám pokusila zvýšit sebevědomí perfektní manikúrou. Záměr se jí vydařil a odstíny „Blanc“, „Bordeaux“ a „Dětský dech“ jsou v nabídce uznávané značky Essie dodnes. Odstín „Baletní střevíčky“ si roku 1989 vyžádala prostřednictvím své kadeřnice dokonce samotná královna Anglie. Trendová barvička na nehty „Bikini So Teeny“ se od roku 2013 drží na špici prodejnosti. Další roky přinesly expanzi do celého světa a příklon k souběžnému posilování nehtů, které je s kosmetikou Essie reálné za pouhý týden.

Essie: laky na nehty nastavující styl

V sortimentu značky Essie si můžete vybrat běžné laky na nehty i produkty s efektem gelové manikúry. Kromě nevšedních odstínů zaujmou i názvy laků Essie jako „Rocky Rose“, „Bahama Mama“ či „Amethyst Noir“. Ať se rozhodnete pro kterýkoli, vždy budete IN!

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest