Dsquared2

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce Dsquared2

Hravost, kreativita a důvtip se pojí v jedno s kanadskou značkou Dsquared2, která světu představila svůj koncept alternativního luxusu. Značku, jež se narodila v Kanadě, žije v Londýně a je vyrobena v Itálii, založili v roce 1994 Dean a Dan Catenovi. Produkty značky v podobě oblečení, doplňků, vůní i kosmetiky jsou silně ovlivněny různými kulturami a překvapují svou originalitou.

Dsquared2: Výjimečná móda, doplňky i vůně

Dnes je značka Dsquared2 jednou z nejúspěšnějších módních značek světa, což dokazuje také skutečnost, že si ji oblíbily i známé celebrity v čele s Rihannou, Lenny Kravitz, Nicolasem Cagem nebo Britney Spears. Obchody značky jsou napříč celým světem, můžete na ně narazit v Milánu, Paříži, New Yorku, Singapuru nebo Madridu a značka se také pravidelně účastní velkých světových módních přehlídek.

Kosmetika a vůně Dsquared2

V portfoliu této značky kromě jedinečného oblečení a doplňků nejdete také originální vůně a kosmetiku pro ženy i muže. Vyzkoušejte třeba jednu z toaletních vod, které vás odliší v davu, pečující sprchové gely nebo potěšte své blízké luxusní dárkovou kazetou.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest