Dsquared2 Wood Toaletní vody pro muže

Skladem   |  (ID: )
 
  1 086
Doručíme
K osobnímu odběru
Nevybrali jste si? Podívejte se na podobné vůně Otevřít rádce

Popis produktu

Toaletní voda Dsquared2 Wood je dřevitě-citrusová mužná vůně s nádechem svěží zeleně a ozonu. Na trh vstoupila v září 2018 spolu s dámskou kompozicí téhož jména. Jak už vyplývá z názvu, toaletní vody se inspirují ušlechtilým materiálem – dřevem. Mají jeho sílu a pevnou strukturu, díky níž jsou unikátní, nenapodobitelné. A na vybrané dřevo si i sáhnete – pokaždé, když otočíte uzávěrem flakonu. Kompozice osloví sebevědomé muže a ženy, kteří žijí s vášní a rádi se věnují novátorským projektům.

Od bergamotu přes list fialky k zemitému vetiveru

Pánský parfém Dsquared2 Wood na vás zpočátku dýchne středomořskou svěžestí kalábrijského bergamotu, sicilského citronu a mandarinky. V srdci je obohacený o list fialky, kardamom a ostré tóny zázvoru. Základ vytváří soudobě pojatá směs bílých dřev, která přináší světlo do hlubokého, elegantně vyznívajícího vetiveru. Nedílným doplňkem základové vrstvy je smyslný ambroxan. K toaletní vodě Wood si můžete pořídit i doprovodnou pečující kosmetiku.

Toaletní voda se má spotřebovat do 6 až 12 měsíců

Trvanlivost vůně závisí na tom, jestli je otevřená, či nikoli. Vůně v neotevřené lahvičce má dlouhou výdrž, ale po otevření se má spotřebovat přibližně do roka. Flakonek s vůní je třeba skladovat mimo denní světlo, ideálně v teplotě do dvaceti stupňů. Jakmile začne toaletní voda tmavnout, případně houstnout, poznáte, že už má dobu použitelnosti za sebou.

Prozkoumejte

Loading…
Hodnocení 5.0

(hodnoceno 2x)

  • 100 % zákazníků doporučuje
Přidejte recenzi a pomozte ostatním při výběru.

Alternativy produktu


Vybrali jsme pro vás


Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest