Caudalie

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce Caudalie

Dopřejte si kosmetiku využívající hroznová semínka s nejsilnějšími antioxidanty na světě! Francouzská značka Caudalie je pevně spjata s vinařskými kořeny jejích zakladatelů. Ostatně i název Caudalie je vinařský termín. Označuje jednotku měření doby, po kterou chuť vína přetrvává na patře po jeho ochutnání.

Caudalie: Kouzlo péče ze srdce francouzských vinic

Luxusní značka Caudalie se proslavila patentovanou technologií proti předčasnému stárnutí pleti. Její příběh se odvíjí od roku 1995, kdy manželé Mathilde a Bertrand Thomasovi objevili v Bordeaux mimořádnou sílu vinné révy a hroznů pro péči o pokožku. Při vývoji svých kosmetických produktů používají i další špičkové ingredience, vzešlé z čisté přírody (rostlinné oleje, vosky, másla, éterické oleje, květinové a botanické vody, rostlinné a ovocné extrakty…). V produktech Caudalie naopak nenajdete parabeny či jiné potenciálně škodlivé konzervanty, dráždidla, přísady živočišného původu ani minerální oleje. Firma také průběžně plní své ekologické závazky spočívající v obnově lesů a ochraně stromů. Nechte se zlákat!

Tipy na kosmetiku značky Caudalie

V sortimentu značky Caudalie je nejvyhledávanější jemný peelingový krém pro citlivou pleť, hydratační a zklidňující pleťový toner, hydratační masky, krémy a séra pro všechny typy pleti, čisticí gel pro aknózní pleť nebo noční rozjasňující krém proti pigmentovým skvrnám. Zájmu se těší i jemné sprchové gely, například s vůní růže či bergamotu. K celosvětově nejprodávanějším výrobkům patří sérum i celá řada Caudalie Vinoperfect, obnovující přirozenou zářivost pokožky díky vzácné míze vytékající ze stonků révy.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest