Nastavení filtrů
Pohlaví
  • Muži
  • Ženy
  • Unisex
  • Děti

Biotherm

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce Biotherm

Věříte v jedinečnou sílu přírody a rádi hýčkáte své tělo? Ano? Tak právě pro vás je kosmetická značka BIOTHERM jako stvořená. Ta je totiž inspirovaná silou termálních pramenů, minerálů a dalších bioaktivních látek. Jedinečné složení jejích produktů čerpá energii zejména z vody, která je jedním z nejsilnějších přírodních živlů, a která stála na samém počátku života. Kořeny značky BIOTHERM sahají až do 50. let minulého století. Po celá staletí se velmi dobře vědělo o blahodárných účincích přírodního pramene v Pyrenejích. Mnoho žen věřilo, že se jedná o zázračný pramen věčného mládí. Ovšem právě až v 50. letech minulého století byla na povrchu tohoto pramene vypozorována zvláštní látka, jejíž mimořádné vlastnosti a regenerační schopnosti prokázal i následný výzkum Dr. Jose Julliena. Ten následně spojil své poznatky z výzkumu se zkušenostmi mladé monacké kosmetičky Janine Marissal a společně se stali těmi, kteří stojí za zrodem značky Biotherm.

Mimořádné schopnosti kosmetiky Biotherm

Síla a ojedinělost značky BIOTHERM je ukryta především ve vodě. Voda je díky své jedinečné biologické charakteristice v dokonalé souhře s pokožkou lidského těla. Právě proto má výjimečnou schopnost ji perfektně regenerovat a chránit. V současné době nabízí značka BIOTHERM jednu z nejkvalitnějších péčí o pleť a pokožku celého těla. Proslulá je také díky svěžím, energickým a okouzlujícím vůním s přírodními akcenty. Kosmetika BIOTHERM dokáže dokonale pečovat o celé tělo, dopřát pokožce potřebnou výživu a hydrataci a zanechat ji nádherně hebkou.

Biotherm nabízí kosmetiku pro všechny typy pleti

Značka BIOTHERM nabízí opravdu široké spektrum účinných produktů. Vybírat můžete například z hydratačních gelů a krémů, vyživujích a zpevňujících krémů, produktů na čištění pleti, přípravků pro péči o mužskou pokožku, deodorantů a vůní. Mezi vůbec nejoblíbenější produkty této značky se řadí denní hydratační krém Aquasource, který dodává pleti potřebnou výživu a hydrataci, zbavuje ji nepříjemného pnutí a dopřává jí pocit pohodlí. Mezi jedničku v péči o tělo patří hydratační tělové mléko Lait Corporel, jež hýčká a hydratuje pokožku těla a zároveň ji osvěžuje. V boji proti vráskám se na první příčky řadí sérum Blue Therapy Accelerated, jehož jedinečné složení zajišťuje vyplnění vrásek, vypnutí a zjemnění pleti a celkově mladistvější vzhled tváře.

Vsaďte i vy s BIOTHERM na jedinečnou sílu vody.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest