Nastavení filtrů
Pohlaví
  • Muži
  • Ženy
  • Unisex
  • Děti

Bijan

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce Bijan

Máte rádi exotické, originální vůně? Pak si jistě oblíbíte i značku parfémů Bijan, která nese své jméno po světoznámém designérovi a módním návrháři Bijanu Pakzardovi. Talentovaný umělec, všeobecně známý jako Bijan, se narodil v Íránu v roce 1940 a oblékl například Baracka Obamu, Billa Clintona nebo Oscara de la Rentu, mezi jeho zákazníky patří také slavní herci Tom Cruis a Anthony Hopkins.

Jedinečné vůně Bijan

Bijan Pakzard nezůstal jen u módy, svět obohatil také o jedinečné vůně, z nichž některé získaly prestižní ocenění FiFi. Vůně se vymykají nejen svými vonnými kompozicemi, založenými na aromatických akordech a orientálních tónech, ale také designem flakonků. Typický pro tohoto návrháře je kulatý skleněný flakonek s prázdným středem. Ve chvíli, kdy je flakonek napůl plný, tekutina vytvoří dvě oddělené komory, jež zdánlivě popírají gravitační zákon.

Vyzkoušejte vůně Bijan i vy

Zajímá vás, jak vůně slavného návrháře voní? Provoňte své tělo vůní toaletní vody pro muže Bijan Bijan Men. Tato ostrá vůně, vhodná na denní i večerní nošení, byla oceněna jako nejlepší vůně roku 1988. Na míru sebevědomým ženám je zase vytvořena vůně toaletní vody Bijan Bijan Women. Její orientální vonná kompozice si nepochybně získá i vás.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest