Baylis & Harding

Top produkty

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce Baylis & Harding

Britská rodinná kosmetická značka Baylis & Harding působí na trhu již od roku 1970. Její výrobky mají v domácnostech Velké Británie široké zastoupení, neboť nabízejí cenově dostupný každodenní luxus a šetrnost vůči všem typům pokožky. Věříme, že jejich přednosti ocení i čeští zákazníci.

Kosmetika Baylis & Harding – bez testování na zvířatech

Produkty kosmetické značky Baylis & Harding hýčkají, hydratují a vyživují pokožku všech členů rodiny. Žádný z nich se netestuje na zvířatech, proto hrdě nesou označení PETA Business Friends – uznávané organizace bojující za práva zvířat. Neobsahují ani parabeny a naprostá většina produkce je vhodná pro vegany. Baylis & Harding také všemožně omezuje negativa plastových obalů a zapojuje se do ochrany mořských zdrojů.

Tipy na produkty britské rodinné značky Baylis & Harding

Značka Baylis & Harding je špičkou v oblasti dámských i pánských kosmetických dárkových sad. Její „luxus na dosah“ lahodí hned několika smyslům. Muži si oblíbili například dárkovou kazetu Black Pepper & Ginseng. Obsahuje sprchový gel na tělo i vlasy, čisticí gel na obličej nebo balzám po holení. Výrobky spojuje mužná pikantní vůně a elegantní černý design. Známá jsou rovněž tekutá mýdla, pěny do koupele či série kosmetiky Beauticology s jednorožcem od značky Baylis & Harding.

Doprava:
Platba:
Certifikace: