Batiste

Top produkty

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce Batiste

Nemáte ráno čas (nebo energii) na mytí, fénování a styling vlasů? Chcete si raději pár minut přispat? Žádný strach! Zachrání vás suché šampony Batiste. Vlasová kosmetika Batiste je mezi suchými šampony absolutní jedničkou na britském trhu už více než 30 let. Unikátní složení již posbíralo celou řadu nejrůznějších kosmetických ocenění a na suché šampony Batiste dnes spoléhají miliony žen i muži ve více než 60 zemích světa.

Jak vašim vlasům pomůže suchý šampon Batiste?

Suchý šampon eliminuje nadbytečný olej a mastnotu u kořínků vlasů, a díky tomu okamžitě osvěží jejich vzhled. Batiste vašim vlasům během minuty dodá objem a úžasnou vůni. Vyberete si růže, třešně nebo exotické ovoce? Značka Batiste dobře ví, že jeden suchý šampon nemůže vyhovovat každému typu vlasů. A proto je nabídka suchých šamponů neuvěřitelně široká. Ať už máte jakýkoliv typ vlasů, Batiste nabízí řešení pro všechny. Vyzkoušejte nejrychlejší a nejjednodušší způsob, jak získat krásné vlasy!

Batiste: Kdykoliv a kdekoliv

Se suchým šamponem Batiste zvládnete cokoliv. Ušetříte pár minut během vaší ranní rutiny, nebo osvěžíte vlasy při dlouhém dni v kanceláři. Je ideální na dovolenou i festival, když si chcete večer vyrazit hned po práci, ale i po tréninku v tělocvičně. Unavené a zplihlé vlasy okamžitě získají perfektní vzpruhu. Stačí protřepat lahvičku, nastříkat suchý šampon Batiste ke kořínkům a vmasírovat ho pomocí prstů do vlasů a pokožky hlavy. Poté vlasy pročešte a upravte jako obvykle. Batiste vám zkrátka perfektně usnadní život.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest