Ariana Grande Sweet Like Candy

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Ariana Grande Sweet Like Candy

Nechte se svést mladistvou, sladkou vonnou řadou Ariana Grande Sweet Like Candy (2016)! Kromě základní parfémované vody se v ní objevují atraktivní dárkové kazety, v nichž je vůně obvykle doplněna sprchovým gelem a parfémovaným tělovým mlékem.

Ariana Grande Sweet Like Candy: květinově-ovocně-gurmánské mámení

Klíčovou složkou vůně Sweet Like Candy jsou měkké pěnové bonbóny marshmallow, francouzský vynález už z 19. století. Kromě nich je zde zastoupena hruška, bergamot, ostružina, černý rybíz, jasmín, zimolez, frangipani, vanilka a kašmírové dřevo. Inu, celý výčet (nejen) parfémových lahůdek, díky nimž bude vaše srdce i duše plesat. Rafinovaná vonná kompozice Sweet Like Candy spolehlivě rozehřeje vás i vaše mužské okolí.

Trvanlivost spojená s originálním, velmi svůdným designem

Flakon vůně Sweet Like Candy od populární americké zpěvačky a herečky zdobí neodolatelná růžová bambulka. Podle recenzí se jedná o trvanlivou vůni do kanceláře i pro jakékoli blízké setkání, jinými slovy povedenou sladkou holčičí parfémovanou vodu. Ostatně, udělejte si úsudek na vonnou řadu Ariana Grande Sweet Like Candy sama. Ovace sbírá také rebelská parfémovaná voda Ariana Grande Thank U Next (2019). Na pultech neohřejí ani vůně Ariana Grande Ari, R.E.M., Moonlight, God Is A Woman či Cloud. Tato značka celebrity je prostě jedním slovem úspěšná!

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest