Nastavení filtrů
Pohlaví Značka
Cena
-
Typ produktu
Objem
-
Bez alkoholu
Bez hliníku

Antiperspiranty

Top produkty

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O sortimentu Antiperspiranty

Buďte neustále svěží díky kvalitním antiperspirantům! Antiperspiranty stahují póry potních žláz, čímž zabraňují nadměrnému pocení. Na rozdíl od deodorantů antiperspiranty vaše podpaží nejen provoní, ale díky použitým účinným látkám rovněž výrazně redukují tvorbu potu. Kvalitní antiperspiranty s příjemnou vůní vám zajistí svěží pocit po celý den. Můžete se na ně spolehnout i při náročném pracovním zatížení, intenzivních sportovních a dalších fyzických aktivitách.

Jaký antiperspirant zvolit?

Antiperspiranty se dělí na typy krémové, roll-on neboli kuličkové, tuhé a ve spreji. Mezi oblíbené značky antiperspirantů pro ženy, muže i unisex patří Bourjois, Bioderma, Adidas, Biotherm, UMBRO, Vichy, Rexona a Clinique. Jejich produkty nabízejí 48 až 72hodinovou ochranu proti pocení, předcházejí vzniku žlutých skvrn na světlém oblečení a bílých stop na tmavém oblečení.

Antiperspiranty bez hliníku

Mnohé firmy produkují také antiperspiranty bez alkoholu a bez hliníku, které jsou dnes velmi žádané. Moderní antiperspiranty obsahují účinné pečující složky, díky nimž kromě své hlavní funkce zároveň zklidňují pokožku a umožňují jí volně dýchat.

Celodenní ochrana proti pocení

Antiperspiranty – výkonní pomocníci v boji proti pocení – jsou důležitými kosmetickými produkty pro každodenní použití. Objednejte si je pohodlně online a užívejte si bezkonkurenčně svěží pocit po celý den.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest