Angry Beards

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce Angry Beards

Když „naštvané“ vousy i jiné části mužského těla zatouží po trošce lásky a péče, jsou zde unikátní produkty značky Angry Beards, která hlásá: „Ať už seš kamioňák, štika nakupující pro svýho milýho, kancelářská krysa, nebo Mgr., Ing. a PhDr., u nás jsme si rovni!“

Angry Beards: originální česká pánská kosmetika za férové ceny

V roce 2017 vznikla v České republice pánská kosmetická značka s názvem Angry Beards. Její zakladatelé, Tomáš, Marek a Adam, se rozhodli změnit hru a nabídnout vousáčům něco zcela výjimečného. Viděli, že zahraniční produkty jsou příliš drahé a zatoužili po alternativě za dostupnou cenu. A tak se pustili do práce a vytvořili značku, která dnes vyrábí v Třebíči široký sortiment pánské kosmetiky a láká zákazníky i svým originálním přístupem. Zástupci značky spolupracují s profesionály z oboru, což jim umožňuje dosáhnout stoprocentní kvality. Každý výrobek, který opustí jejich dílnu, je výsledkem precizní práce a péče o každý detail. Tím, co dělá značku Angry Beards opravdu výjimečnou, je skvělý poměr mezi cenou a výkonem. Zakladatelé vědí, že muži si zaslouží kvalitní produkty za férovou cenu, a právě to jim s radostí poskytují. Bázi produktů Angry Beards tvoří přírodní oleje a vlastní unikátní receptury, takže jsou skutečnými perlami na trhu. Značka rovněž zastává hodnoty udržitelnosti a péče o životní prostředí.

Od starostlivosti o vousy přes deodoranty po chlapské intimní či anti-aging produkty

Velké oblibě se těší balzám na vousy Angry Beards se silnou fixací. Je vyzbrojen vybranými oleji, které vyživují a hydratují vousy i pleť. Zároveň poskytuje pokožce ochranu před vlivy drsného vnějšího prostředí. A samozřejmě vousům dodává vysněný tvar. Značka myslí opravdu na vše, a tak ho balí do fialového skla na ochranu před UV zářením. Mezi další hity značky Angry Beards se zařadil balzám na pánské intimní partie (reguluje nadměrné pocení, pohlcuje pot i mastnotu), antiperspirant ve spreji bez alkoholu (s erotizující orientální vůní), deodorant na nohy, olej, šampon či kondicionér na vousy. Mnoho příznivců má i pánská vlasová kosmetika, hydratační a vyživující balzám na rty či pleťové sérum proti vráskám Angry Beards. Dle slov zástupců značky se sortiment postupně plní vším, „co chlapský tělo potřebuje ve chvíli, kdy jsou kule a vousy pořešený“ – takže ho zde rozhodně doporučujeme sledovat.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest