ALFAPARF MILANO

Top produkty

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce ALFAPARF MILANO

„Vlasy všech typů potřebují víc než jen péči – zaslouží si každodenní pozornost,“ hlásá značka ALFAPARF MILANO, přední italský výrobce profesionální vlasové kosmetiky. Ať už máte jakékoli vlasové potřeby, ALFAPARF MILANO se o vás postará. Vždy v souladu s moderními trendy a nejnovějšími výzkumy.

ALFAPARF MILANO: Vlasový mág

Značku založil Roberto Franchina roku 1980. Od počátku přináší originální, snadno použitelné výrobky pro kadeřnické salony i domácí vlasovou péči po celém světě. Inspirací společnosti se stalo rovněž její sídlo Milán – centrum i křižovatka trendů, kde se potkává podnikatelský duch, umělecká citlivost a italská kreativita.

Které produkty ALFAPARF MILANO bodují?

Značku proslavily veganské barvy Color Wear s argininem a přírodními oleji; bez amoniaku, MEA, PPD, alkoholu a silikonu. Zájmu zákaznic z celého světa se těší také šampon Semi Di Lino Diamond Illuminating, který vlasy vyživuje, ochraňuje a viditelně rozjasňuje. Patří k němu stejnojmenný kondicionér pro lesk a lepší rozčesávání vlasů. Oba produkty vlasy chrání před působením vnějších vlivů i UV záření. Nepoddajné vlasy svěřte s důvěrou do péče keratinového spreje Keratin Therapy Lisse Design Keratin Refill. Tato hydratační sprška dokáže uhladit vlasová vlákna na celé měsíce. Objednávejte zboží vyhlášené italské značky ALFAPARF MILANO pohodlně v tuzemsku!

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest