Nastavení filtrů
Pohlaví Řada
Cena
-

Weleda

Získejte SLEVU 20 % na nákup značky Weleda! Zadejte kód WELEDA20 v prvním kroku nákupního košíku a sleva je vaše!

Akce platí od 1. 12. do 31. 12. 2023. Slevový kód je možné uplatnit pouze na e-shopu www.parfemy-elnino.cz.


Top produkty

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce Weleda

Weleda je značkou, která je zcela v souladu s přírodou i s lidskými bytostmi. Příběh této značky se začal psát již v roce 1921. V této době se jednalo o farmaceutickou laboratoř s vlastní zahradou s léčivými bylinkami. V současnosti patří Weleda mezi přední světové výrobce holistické přírodní kosmetiky a léčiv pro antroposofickou terapii a má zastoupení ve více než 50 zemích světa.

Kosmetika nabízející to nejlepší z přírody

Na produktech Weleda je výjimečné to, že jsou vyráběny pouze z přírodních ingrediencí a na jejich výrobu nejsou použity žádné umělé konservativy. Většina surovin je navíc získávaná ze zdrojů ekologického zemědělství. V sortimentu této značky najdete produkty určené pro péči o pleť, tělo i vlasy a také o zuby. Objevte i vy díky této značce produkty, které si zamilujete vy i vaše tělo.

Weleda se pyšní certifikací B Corp

Weleda vždy usilovala o udržitelnost, což dokazují také některé cíle, které si stanovila. Od roku 2022 plánuje zlepšovat ekologické vlastnosti všech svých výrobků a do roku 2025 chce výrazně snížit svou finanční uhlíkovou stopu a také dopad výrobků na životní prostředí během jejich používání. Společnosti, které usilují o udržitelnější a inkluzivnější ekonomiku pro všechny, sdružuje společnost B Lab, která svou certifikaci B Corp udělila i Weledě. Společnosti s certifikovaným statusem B Corp splňují nejvyšší standardy ověřené sociální a environmentální výkonnosti a vyvažují zisk a účel.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest