Nastavení filtrů
Pohlaví Značka
A B C D E F G H I K L M N O P Q R S T V W X Y Z
Kategorie
Cena
-
Typ produktu

Veganská kosmetika

S označením „vegan“ jste se pravděpodobně už setkali. Ačkoliv je tento pojem nejčastěji skloňován v souvislosti s jídlem, dnes už můžete na trhu najít třeba i veganské oblečení nebo kosmetiku. Princip je stejný. Produkt nesmí obsahovat žádné složky živočišného původu.

Ve veganské kosmetice tedy nenajdete jinak oblíbené pečující ingredience, jako jsou med, včelí vosk, keratin, lanolin, kolagen či mléko. Jejich účinky zpravidla velmi efektně nahrazují nejrůznější rostlinné oleje a másla. Výsledky vegan kosmetiky si s běžnými kosmetickými přípravky v ničem nezadají a vy si péči o sebe můžete užívat bez zbytečných výčitek.


Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O sortimentu Veganská kosmetika

S označením „vegan“ jste se pravděpodobně už setkali. Ačkoliv je tento pojem nejčastěji skloňován v souvislosti s jídlem, dnes už můžete na trhu najít třeba i veganské oblečení nebo kosmetiku. Princip je stejný. Produkt nesmí obsahovat žádné složky živočišného původu.

Ve veganské kosmetice tedy nenajdete jinak oblíbené pečující ingredience, jako jsou med, včelí vosk, keratin, lanolin, kolagen či mléko. Jejich účinky zpravidla velmi efektně nahrazují nejrůznější rostlinné oleje a másla. Výsledky vegan kosmetiky si s běžnými kosmetickými přípravky v ničem nezadají a vy si péči o sebe můžete užívat bez zbytečných výčitek.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest