Tuhé parfémy

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O sortimentu Tuhé parfémy

Chcete mít svůj oblíbený parfém pořád u sebe, i v té nejmenší kabelce, v kapse nebo v letadle? Sáhněte po praktické tuhé formě vůně. Stejně jako tradiční parfémy ve skleněných flakonech, i tuhé parfémy nabízejí širokou škálu vůní plných emocí a neodolatelný design. Velkým plusem tuhých parfémů bývá přírodní složení: obvykle neobsahují chemická barviva, konzervanty ani alkohol, a jsou tak šetrné i k citlivé pokožce. Na druhou stranu mohou některým ženám připadat méně výrazné.

Jak používat tuhý parfém?

Tuhé parfémy s krémovou konzistencí vytvářejí přírodní vosky a másla s příměsí aromatických olejů. Bývají v podobě tyčinky, kterou stačí přejet po kůži na pulzních bodech (zápěstí, krk, výstřih…), anebo se nanášejí prsty. Tuhým parfémem můžete také provonět konečky vlasů. Výhodou tuhých parfémů je malé balení a snadné použití, nevýhodou menší odolnost vůči horku, vlhku a delšímu otevření. S trochou ostražitosti vám ale tuhé parfémy vždy poslouží výtečně.

Značky vyrábějící tuhé parfémy

Tuhé parfémy přináší na trh například francouzská značka L'Occitane en Provence, zkráceně L'Occitane, která je známá i svou pleťovou a tělovou kosmetikou, založenou vždy na přírodních složkách. Textury a vůně kosmetiky L'Occitane inspiruje středomořský životní styl. Oblíbené jsou i tuhé parfémy značek Dermacol či Chloé. V tuhé podobě (prstenu) existuje také populární parfém Daisy od značky Marc Jacobs. Samozřejmě na něm nechybí ikonické sedmikrásky…

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest