Tělové závoje

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O sortimentu Tělové závoje

Toužíte po vůni jemné jako láskyplné pohlazení? Pořiďte si tělový závoj neboli body mist, který působí i jako příjemná sprška v horkých letních dnech. Hodí se také jako první vůně pro mladé slečny. Tělovým závojem se můžete nastříkat od hlavy až k patě, aniž byste kohokoli obtěžovala. Obsahuje totiž jen několik procent vonných složek, minimum lihu i olejů, takže nevytváří silné výpary ani skvrny na oblečení. Zkrátka, chcete-li osvěžující letní nevtíravou dámskou vůni, zvolte tělový závoj!

Jak podpořit trvanlivost tělového závoje

Tělový závoj je pro ženy něco jako kolínská voda pro muže. Nejlépe se udrží na zvlhčené pokožce, proto se ráno nejdříve promažte hydratačním mlékem. Díky němu se vůně nevsákne do pórů, ale zůstane na povrchu kůže a hezky vynikne. Aplikaci tělového závoje opakujte během dne podle potřeby. Jeho okouzlující aroma zdůrazní vaši osobnost a přinese vám optimistickou náladu, kterou s chutí převezme i vaše okolí.

Tipy na tělové závoje slavných značek

Vyzkoušejte třeba tělový závoj Chanel Chance Eau Tendre, velmi ženskou a slušivou vůni květin, konkrétně jasmínu, hyacintu a kosatce. „Je na vysoké úrovni, provoní kůži na celý den,“ vyslovila se o něm jedna zákaznice v recenzi. Ostatně s francouzskou značkou Chanel nemůžete šlápnout vedle. Je osvědčená i pro dárkové zboží. Na prvních příčkách prodejnosti se drží rovněž tělový závoj Vera Wang Embrace Periwinkle and Iris, podmanivá vůně mléka, kosatců a brčálu. Sexy tělový závoj Playboy Play It Wild For Her potěší i nízkou cenou. V e-shopu můžete tělové závoje třídit dle značek či typu vůně (orientálně-květinová a podobně).

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest