Ted Lapidus Altamir Toaletní vody pro muže

5x

Popis produktu

Receptem na to, jak podpořit vaši mužnost, je vůně toaletní vody pro muže Ted Lapidus Altamir, která byla na trh uvedena v roce 2007. Vonná kompozice, která propojuje orientální akordy a hřejivé dřevité noty, s prvním přivoněním zaujme intenzivním aromatem bílých květin, které očaruje nejedno ženské srdce. Stejně hřejivý jako samotná vonná esence je i design flakonku v barvě zlatavých paprsků slunce.

Elegantní orientálně-dřevitá vůně

Úvodní akordy patří souhře exotického ananasu, osvěžujícího bergamotu a neroli. Také srdce patří něžné vůni květin, která paradoxně ještě umocní vaši mužnou stránku. Akordy květu pomerančovníku doprovází vůně jasmínu a noty cyklámenu. Základním tónům dominuje vůně tonky, která je umocněna souhrou prosluněného jantaru, pačuli, týkového dřeva a vetiveru.

Elegantní i výjimečná, taková je vůně toaletní vody pro muže Ted Lapidus Altamir, která se hodí především na společenské příležitosti.

Hodnocení 4.0
  • 100 %zákazníků doporučuje
  • 5hodnocení uživatelů

Recenze 5x


holubička

Za málo peněz hodně muziky. Jedná se o dost sladkou těžší vůni, mnoha mužům nemusí vyhovovat. Ideální na podzim a zimu, na léto by byla příliš hutná. Vůně spíš 40+, pro muže který už ví, co chce. Výdrž srovnatelná se značkovými dražšími vůněmi. Ted Lapidus Altamir příjemně překvapil, vůni jsem neznala, zakoupena zde v jarní výprodeji.

Dle popisu produktu

  • Individuální záležitost

letní styl podobný dunhillu

Marek

Kupoval jsem si ji naslepo podle složení....a opravdu všem ji mohu doporučit...za dva dny jsem měl nezávisle na sobě 4 dotazy co to mám za vůni a toto se mi nestalo ani u dražších vůní...parádní výdrž...intenzita a rozmanitost ....měla by stát mnohem více !! zaslouženě 5 hvězd

Jirka1

Poměrně příjemná, sladší vůně. Plná pomerančových květí, ananasového listí a fazole tonky. Sice to není nic originální, hodně velká podobnost s Pi by Givenchy a Le Male od JPG. Výdrž je hodně slušná.


Přidejte recenzi a pomozte ostatním při výběru.
Doprava:
Platba:
Certifikace: