Nastavení filtrů
Pohlaví
  • Muži
  • Ženy
  • Unisex
  • Děti

Talika

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:

O značce Talika

Francouzská kosmetická značka Talika se ve 40. letech minulého století stala slavnou a úspěšnou především díky vysoce účinnému a kvalitnímu přípravku na podporu růstu řas. Ten si rázem oblíbilo ohromné množství žen po celém světě. Úspěch tak na sebe nenechal dlouho čekat a již pár let se po samotném zrodu značka Talika stala jednou z nejvyhledávanějších na celosvětovém trhu s kosmetikou. Talika, která nabízí vysoce účinné přípravky naplňující i ty nejnáročnější představy zákaznic napříč celým světem, se i v současné době řadí mezi jednu z nejvyhledávanějších kosmetických značek. V její nabídce dnes naleznete například přípravky pečující o tvář, nehty, řasy a obočí, oči i ruce.

Jedna velká náhoda – to je vznik značky Talika

Tu vůbec největší zásluhu má na vzniku značky Talika mladá lékařka Danielle Roches. Ta v roce 1948 vyvinula účinnou antibakteriální mast, jež byla určena výhradně k léčbě popálenin v oblasti obličeje. Lékařka Danielle Roches v tu chvíli ovšem vůbec netušila, že mast nepomáhá pouze při léčbě popálenin, ale také zázračně působí na dorůstání řas. A právě tak se zrodil Lipocils, kosmetický bestseller, jenž dokázal zajistit všem ženám neodolatelně husté a dlouhé řasy. Byl to právě tento náhodný objev, který učinil z milionů žen po celém světě věrné zákaznice značky Talika. Dnes se Talika může pochlubit dalšími výjimečnými a žádanými produkty, které jsou zaměřeny převážně na oči, nehty, ruce, nebo zpevnění poprsí.

Jedinečné účinky produktů francouzské kosmetiky Talika

Značka Talika nabízí svým zákazníkům pouze ty nejlepší produkty, o jejichž blahodárných účincích není žádný pochyb. Jedinečné účinky produktů značky Talika dokonce prokázaly klinické testy dermatologů z nemocnice Pitié-Salpetriere v Paříži. V současné době se může značka Talika pochlubit více než 20 skvostnými produkty, které dokáží perfektně pečovat o tělo. Z dílny značky Talika je možné si kromě věhlasné péče o řasy pořídit také oční krémy, oční gely, pleťové masky, pleťové krémy, krémy na rty, tužky na obočí nebo například i produkty proti celulitidě a striím. Úspěšná značka Talika je vhodná především pro všechny ženy po celém světě, které nadevše milují své tělo, chtějí mu dopřát jenom to nejlepší a zakládají si na vysoké kvalitě používaných produktů.

Pořiďte si i vy nějaký produkt značky Talika a rozhodně nebudete litovat.

Doprava:
Platba:
Certifikace: