Stella McCartney Stella 2014 Parfémované vody pro ženy

12x

Popis produktu

Parfémovaná voda Stella McCartney Stella je elegantní dámská vůně s dlouhou výdrží, založená na působivém kontrastu ženské růže a mužné ambry. Za její kompozicí stojí slavný parfémář Jacques Cavallier. V prvních tónech vůně Stella vyvažuje sladkost růže mandarinka a pivoňka. Srdce parfému znovu opěvuje růži, jakožto symbol absolutní ženskosti, a základ ovládá dřevitá ambra.

Svůdná vůně oslavující ženství

Parfém Stella McCartney Stella nebo také „Stellinka“, jak je někdy familiérně nazýván, ihned získal srdce žen z celého světa. Dáma, která si ho vybere, působí díky hlavní složce růži stejně tak jedinečně a vznešeně. Parfémovaná voda Stella od úspěšné módní návrhářky Stelly McCartney je určena pro každodenní nošení od jara až do zimy. Ať si ji vezmete do práce, na schůzku, výstavu, do divadla, kavárny nebo na pláž, vždy budete působit velmi žensky a přirozeně sebevědomě. Výdrž parfému podpoříte nanesením krému před jeho aplikací, během dne pak navlhčením pokožky vodou, která ho nesmyje. Obnovit vůni stačí zhruba za 5 hodin.

Alternativy produktu Alternativy Stella McCartney Stella 2014

Líbí se vám vůně Stella McCartney Stella 2014? Vyzkoušejte také zde uvedené vůně, které jsou vůni Stella McCartney Stella 2014 velmi podobné a mohly by se vám také líbit.

Hodnocení 4.9

(hodnoceno 12x)

  • 86 % zákazníků doporučuje
  • 11x recenze zákazníků

Recenze 11x


ivana

zajímavá vůně,není cítit na každém rohu.

iva

úžasná vůně,žádná tuctovka, nepoužívá ji každý, tudíž hodně zajímavá a neokoukaná. voní luxusně.no prostě Stella......

Kamil

Dlouho vydrží a nevoní tak všichni okolo

  • Krásná vůně
Blanka P.

Zapomněla jsem dodat, že tato Stella je novou verzí původní Stelly z roku 2003, která byla trochu " ostřejší " a možná i silnější. Určitě se našly ženy, pro které nebyla jednoduše nositelná. Přesto, nebo právě proto, že to nebyla davovka, těšila se oblibě. Hodně nás smutnilo, když zmizela z e-shopů, jak jsem si všimla. Nová verze 2014 je opravdu jemnější zářivá a kouzelná... Hezký den.

Blanka P.

Myslím si, že je velmi nekorektní psát do hodnocení vůně, že je špatná. Nemáme všichni stejně nastavené čichové buňky, naštěstí... Například pro mně je toto nádherná čerstvá růžovo pivoňková vůně na ambrovém základu. Neobsahuje žádné čerstvé zelené listové tóny, jak se mi zdá, že je u růžovo pivoňkových vůní celkem časté, přesto ta čerstvost světle červené až růžové růže dlouho přetrvává. Je to krásné. Na mé kůži je výdrž vcelku dobrá, lepší je na oblečení. Tuto vůni jsem si sama pro sebe zařadila mezi jarní parfémové krasavice a šetřím si ji, na můj vkus je stále poměrně drahá. Hezký den.

líbí se mi tato vůně

  • velké balení,nejlevnější v porovnání s ost.parfumeriemi
Renata

Horší vůni jsem neměla. Připomíná mi voňavku,kterou si vozila babička kdysi z Bulharska. Za mně rozhodně NE!!!

Jiřina

tento parfém na internetu sháněla 4 roky i když Stellu 2013. Byla trochu jiná a vydržela o něco déle tzn. i když člověk někam zašel nemusel mít parfém u sebe.-

  • správný parfém pro zralou ženu
Iveta

tento parfém mám již po několikáté a stále se k němu vracím

  • příjemná vůně
Olga

100% vyhovuje, nádherná vůně

  • často chybí v nabídce
Tereza

Nádherná vůně pivoňky a růže s dlouhou výdrží. Nenašla jsem jinou vůni, která by byla podobná

  • Krásná vůně s dlouhou výdrží.

Přidejte recenzi a pomozte ostatním při výběru.
Doprava:
Platba:
Certifikace: