Stapiz

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce Stapiz

Profesionální vlasová kosmetika Stapiz již téměř 20 let pomáhá ženám i mužům získat krásné a zdravé vlasy. Polská značka se rozhodla vyslyšet stále hlasitější poptávku klientů po profesionální vlasové kosmetice a svou vlasovou péči, barvy na vlasy a stylingové přípravky nabízí za neodolatelně nízké ceny.

Velký úspěch vlasové kosmetiky Stapiz

Vlasovou kosmetiku Stapiz dnes najdete v kadeřnických salonech v Polsku, ostatních evropských zemích i v koupelnách milionů spokojených zákazníků. Za jejich úspěchem stojí kvalitní složení plné vyživujících látek, spolupráce s výzkumnými laboratořemi i inovativní technologie. A především pak pečlivé naslouchání přáním zákazníků i profesionálních kadeřníků. Stapiz vyrábí vlasovou kosmetiku s vášní pro krásu a zdraví i vašich vlasů.

Profesionální vlasová kosmetika pro všechny typy vlasů

Prohlédněte si bohatou nabídku šamponů, balzámů, masek, barev i stylingových přípravků. Stapiz má účinné řešení pro všechny typy vlasů. První řadou této značky se stala Sleek Line, která odstartovala velký úspěch společnosti a dodnes patří k nejoblíbenějším kolekcím. Zamilujte se i vy do profesionální vlasové péče Stapiz a získejte dokonalé vlasy.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest