Serge Lutens Chergui Parfémované vody unisex

13x

Popis produktu

Vyhledáváte neobyčejné vůně s uměleckým nádechem, které v sobě kombinují sladké tóny a nezaměnitelné akordy tabáku? Pak si vás jistě získá vůně parfémované vody Serge Lutens Chergui, která je stvořena pro muže a ženy s vytříbeným vkusem. Nevšední orientálně-kořenitá vonná kompozice, jež pochází z dílny francouzské značky nikových parfémů, byla na trh uvedena v roce 2005. Jedinečnost se v případě této vůně nepromítá jen do originální vonné symfonie, ale také do designu flakonku, který je synonymem luxusu a elegance.

Orientálně-kořenitá unisex vůně

Jste připraveni na unikátní vonný zážitek? Provoňte své tělo výraznými notami tabáku doprovázenými sladkým medem, prosluněným jantarem a vůní kadidla. Výjimečnost parfémované vodě dodává také kosatec, růže, smyslné noty pižma, hřejivé santalové dřevo a vůně sena.

Dopřejte si vůni, která je výjimečná v každém detailu. Vůni parfémované vody pro muže a ženy Serge Lutens Chergui, jež je stvořena pro denní i večerní nošení ve všech ročních obdobích.

Hodnocení 4.2

(hodnoceno 13x)

  • 92 %zákazníků doporučuje
  • 13xrecenze zákazníků

Recenze 13x


Janča

Jemná, elegantní, hladká a krémová -když ji cítím, mám dojem, že mi dýchacími cestami proudí mana nebeská - obrazně řečeno. Nejvýraznější složkou je asi tabák a kadidlo, doladěné sladkou vůní - asi med a růže? Použitelné pro každou příležitost, ale nejlépe na večer, klidně i v teplém počasí.

  • těžko napsat něco konkrétního, je to prostě nádherná vonná kompozice
  • možná trochu slabší výdrž. než jsem čekala
tana

Překrásná a já se těch Lutensovek ta bála že to na mne bude veliká siláž.

Astra

Chergui znamená pouštní vítr. Je tajemná, zcela vás naplní a ovládne. Jako vítr teple a jemně zahalí. Dominuje santal a jemné kouřové nóty. Cítím kůži a voňavý doutník. Je to unisex vůně , v teplém večeru je exkluzivní.

Petra M

Jedna z mála, bez kterých nemůžu být. Koření, tabák, santalové dřevo. Cítím se s ní výjimečně. Výdrž velmi dobrá.

Zora

Je to vůně santalové tyčinky s trochou jakoby sladkého likéru. Výdrž je stŕední.


Přidejte recenzi a pomozte ostatním při výběru.
Doprava:
Platba:
Certifikace: