Nastavení filtrů
Pohlaví
  • Muži
  • Ženy
  • Unisex
  • Děti

Rexaline

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce Rexaline

Jak ochránit pokožku před předčasným stárnutím? Odpovědí francouzské značky Rexaline je voda! Naše těla obsahují po narození 75 % vody, ale od 20. roku věku začíná kůže její zásoby ztrácet a už je nedokáže plně obnovit. A ve věku 50 let zahrnuje už jen 50 % vody… Proto je zde speciálně sestavená péče o pleť všech typů, pro ženy i muže různého věku. V přehledných kosmetických sériích značky Rexaline najde odpověď na své kožní problémy každý člověk.

Rexaline: expert na péči o pleť prostřednictvím hloubkové hydratace

Voda je původcem veškerého života a také příběhem značky Rexaline. Pro zachování mladistvého vzhledu pokožky vyvinula značka Rexaline jedinečný komplex kyseliny hyaluronové duo. Stojí za ním vizionářský podnikatel Alexandre Cukier a farmaceut Gene Beilis. Vylepšená receptura pak umožnila lepší pronikání do hlubokých vrstev kůže. Rok 2016 přinesl hydratační sílu červené řasy a pouštní růže. O rok později se zrodila řada Rexaline Derma pro citlivou pleť. Všechny produkty Rexaline jsou veganské, dermatologicky testované a průběžně obnovované dle nových trendů a požadavků kosmetického průmyslu.

Staňte se součástí příběhu vody i Rexaline třeba s těmito produkty:

Sérum Rexaline Premium Line Killer X-treme Booster účinně bojuje i s výraznými vráskami. Přípravek, který se používá ráno a večer, podporuje produkci kolagenu a elastinu. Oživit a zklidnit pleť přes noc můžete s noční krémovou maskou Rexaline Derma Night Mask-in-Cream. Vynikajících výsledků dosáhnete i s enzymatickým jemným peelingem Rexaline Derma Delicate Peeling, omlazujícím přípravkem bez parabenů, silikonů i alkoholu. Pleťová maska Rexaline Premium Line Killer X-treme Gold Radiance obsahuje kromě jiného 24karátové zlato.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest