Puma

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce Puma

Hledáte sportovně-elegantní vůni pro aktivního člověka 21. století? V tom případě vás může oslovit Puma – značka s úctyhodnou tradicí, dnes známá jak sportovní módou, tak parfémovými díly. Dopřejte si nekonečnou svobodu a pohodu s vůněmi značky Puma, které vás nabijí energií kdekoli a při jakékoli příležitosti. Jistě uvítáte rovněž jejich doplňky – deodoranty, sprchové gely či tělová mléka.

Puma: Volnočasová móda a vůně

Parfémy značky Puma jsou svěží kompozice pro muže i ženy, zamýšlené hlavně jako vonné doplňky pro volný čas. Značka Puma je spojená zejména s moderními sportovními oděvy a obuví, ale na trhu působí už od roku 1924. Tehdy bratři Adolf a Rudolf Dasslerovi vytvořili značku Dassler, věnující se olympijské obuvi. Časem však Adi založil vlastní značku Adidas a Rudi značku Puma, která se zpočátku krátce nazývala Ruda. Puma pokračovala ve výrobě tradičního sortimentu; parfémy přidala až v 90. letech 20. století.

Oblíbené parfémy značky Puma

Vyzkoušejte například toaletní vody Puma Jam Man a Puma Jam Woman, inspirované létem, prázdninami, hudebními festivaly, mořem, písečnými plážemi a tancem v rytmu jamajské reggae hudby. Na prvních příčkách prodejnosti je u nás i pánská toaletní voda Puma Live Big, vůně zeleného jablka, cedru a hrušky. Nevšední dámskou sportovní vůní za dobrou cenu je kompozice Puma Urban Motion, mix malin, jablečných květů a tangerinek. Náleží k ní velmi žádaný deodorant bez obsahu hliníku. Zákazníky oslovuje rovněž Puma Cross The Line – jemná pánská propolisová vůně ambry protkaná ovocem, kořením, animální kůží a bublinkovým vínem. Funguje jako rychlý energetický doping a je vždy zárukou dobré nálady. Žádaná je také pánská toaletní voda Puma Push The Heat ze série Scent of Victory, sportovní dřevitá vůně spíše do chladnějšího počasí. Ukrývá v sobě pořádnou porci pačuli a také obsažný příběh o značce Puma, který čas rozhodně neodvál. Puma žije pořád naplno a vy žijte s ní!

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest