Nastavení filtrů
Pohlaví
  • Muži
  • Ženy
  • Unisex
  • Děti

Pomellato

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce Pomellato

Italská značka Pomellato je známá především výrobou luxusních pestrobarevných šperků s vizionářskými vzory. Neméně žádané jsou však i její parfémované a toaletní vody v nádherných flakonech, které se vyznačují vytříbeným složením a čistým stylem. Dámy si oblíbily především sérii Nudo s vůněmi Amber, Blue a Rose v základních i silnějších provedeních. Výraznou reklamní tváří značky Pomellato se roku 2015 stala mexická herečka, režisérka a producentka Salma Hayek. Ideálně ztělesnila jejího odvážného ducha a kreativní myšlení.

Pomellato: Italské šperky a parfémy

Společnost Pomellato vznikla roku 1967 v Miláně a zpočátku se zaměřila hlavně na ozdoby. Její zakladatel Pino Rabolini navázal na rodinné zlatnické tradice. Moderní elegance mezinárodně uznávaného šperkařského umění značky Pomellato následně přešla i na parfémy vybrané kvality. První vonná kompozice získala prostý název Donna (1989) a hned za rok získala mužský protějšek – vůni Uomo. Originální parfémy Pomellato vyhledávají uživatelé z celého světa. Náleží k nim i tělová mléka či sprchové gely, které umožňují příjemné vrstvení shodné vůně. Roku 2013 se značka Pomellato připojila ke skupině Kering.

Parfémy značky Pomellato – voňavé klenoty

Vyzkoušejte například parfémovanou vodu Pomellato Nudo Rose (2013) odrážející odvěkou ženskou touhu po přepychových vůních a špercích. Značka Pomellato jí oslavuje zářivý růžový ametyst Rose de France, oblíbený ve viktoriánské éře a nyní opět na scéně. Ovocně-květinová harmonie parfémované vody Pomellato Nudo Rose osloví moderní nekonvenční ženu, která věnuje výběru vůně mimořádnou pozornost. A může být i pěkným dárkem pro partnerku či dámu z vašeho okolí. O rok později se k ní připojila ještě verze Intense. Pro všechny příznivce originálních vůní, ženy i muže, je k dispozici také toaletní voda Pomellato 67 Artemisia (2014), první unisex parfém značky Pomellato. Zaujme vás nahořklými tóny pelyňku, s nímž se prolíná chladivá máta. Potěšte se i vy skvostnými parfémy Pomellato v neméně skvostných flakonech!

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest