Nastavení filtrů
Pohlaví
  • Muži
  • Ženy
  • Unisex
  • Děti

Playboy

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce Playboy

Milé dámy, přemýšlíte, jak zapůsobit na muže? Odpověď je jasná – jedině s vůní Playboy! Módní značka Playboy vždy skvěle zdůrazní váš šarm a sexappeal. Vyzkoušejte například orientální toaletní vodu Playboy Play It Sexy For Her (2010), samozřejmě s nezbytným králíčkem, jehož černé uši se rozverně tyčí přímo nad rozprašovačem. Vyrážíte-li večer do baru, nebojte se jí použít více… „Pana Božského“ vám pomůže ulovit i Playboy Play It Wild, rozverná sexy vůně s Coca-Colou, dostupná i ve formě tělového závoje. Pro pány je zde například smyslná toaletní voda Playboy Super Playboy For Him (2013), vhodná do baru, na rande i k běžnému nošení. Nebo se nechte strhnout atmosférou třpytivých a extravagantních večírků ve společnosti smetánky prostřednictvím kompozice Playboy VIP For Him (2012). Zavoní vám podmanivým rumem i svůdnou bílou čokoládou. Další pánské parfémy Playboy nesou jména atraktivních destinací: Ibiza, Berlin, London, Malibu, Miami, New York či Vegas.

Playboy: Sexy parfémy pro muže i ženy

Americká značka Playboy, která vyrábí parfémy, oblečení, kabelky, šperky a další zboží s typickým logem králíčka, vznikla na základě úspěchů stejnojmenného pánského časopisu. Hugh Hefner (1926–2017) ho založil roku 1953 a poprvé se v něm vyjímaly fotografie Marilyn Monroe. Vzrušující, lehce provokativní parfémy Playboy pro muže i ženy se na světových trzích objevily v roce 2008. Také ony nesou proslulé logo s králíčkem ve smokingu s utaženým motýlkem a těší se i na vás. Dopřejte si super dáreček od značky Playboy!

Tipy na erotické dámské vůně Playboy

Populární značka Playboy uvedla na trh v roce 2010 trio erotických dámských parfémů: Play It Lovely, již jmenovaný Play It Sexy a Play It Spicy. Tyto vůně podpoří všechny hravé ženy v jednotlivých krocích svádění: Play It Lovely muže přivábí, Play It Sexy ho polapí a Play It Spicy ho spoutá. Playboy prostě ví, jak na to. Využijte důvtipu i této osvědčené značky a omotejte si svého vyvoleného okolo prstu…

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest