Origins

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce Origins

Origins vnímá svět jako vzácný zdroj, nikoli prostor k neomezenému využívání. Pokud se s touto myšlenkou ztotožňujete, inspirujte se… Origins je americká kosmetická značka, kterou roku 1990 založil Leonard Lauder, syn Estée Lauder. V současnosti je zastřešena společností Estée Lauder.

Origins: Spojení síly přírody a energie vědy

Kosmetická značka Origins pečlivě zkoumá a vyhodnocuje všechny přísady z hlediska čistoty, účinnosti a bezpečnosti. Nepoužívá parabeny, ftaláty, propylenglykol, formaldehyd, laurylsulfát sodný (SLS), minerální olej, vazelínu, parafín, diethanolamin (DEA), polyethylenové kuličky ani živočišné přísady (kromě medu a včelího vosku). Zároveň neustále zdokonaluje svůj ekologický přístup: od zařazování výrobních postupů snižujících dopad na životní prostředí až po výsadbu stromů po celém světě. Značka produkuje komplexní sortiment péče o pleť i tělo a také dekorativní kosmetiku.

Tipy na produkty značky Origins

Dopřejte vaší pleti osvěžení plátýnkovou maskou Origins Flower Fusion Raspberry. Za pouhých 10 minut jí navrátíte přirozený jas a dodáte nezbytnou hydrataci a výživu. Mezi účinné složky plátýnkové masky náleží příjemně vonící malinový květ a zvlhčující květinový vosk. Dobré recenze má také pleťové sérum Origins A Perfect World s bílým čajem nebo hloubkově čisticí maska Origins Rose Clay 2v1 s růžovým jílem, kanadskou vrbou a jojobou. Bestsellerem v oblasti čištění obličeje je přípravek Origins Checks and Balances Polishing Face Scrub.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest