Nastavení filtrů
Pohlaví
  • Muži
  • Ženy
  • Unisex
  • Děti

NASA

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce NASA

Americký vesmírný program NASA (Národní úřad pro letectví a kosmonautiku) vznikl roku 1958 na základě vědeckých cílů, ale i soupeření mezi Amerikou a Ruskem. Mezi největší zdary NASA patří vyslání družic, přistání sond na jiných planetách a samozřejmě přistání prvního člověka na Měsíci. Úřad však stojí také za vznikem nanomateriálů i dalších technologií, využívaných například v kosmetice. A není divu, že kulaté modré logo NASA proniklo i do spotřebního průmyslu, kde se jím pyšní řada zajímavých výrobků.

NASA: Proleťte se při koupeli Vesmírem!

Jednou z oblastí, v níž se hrdě vyjímá logo NASA, je koupelová kosmetika. Bomby do koupele NASA zajistí nevšední, zábavné a nezapomenutelné koupání pro děti od 5 let věku, ale i dokonalý relax pro dospělé. Použití je snadné: šumivou bombu jednoduše vhodíte do vany s horkou vodou a necháte rozpustit.

Skvělé dárky pro vesmírné nadšence od značky NASA

Zábavné a zároveň vzdělávací hračky byly vždy nejoblíbenější. A když mají ještě podobu užitečné kosmetiky, není co řešit. Obstarejte si třeba atraktivní balení 9 koupelových bomb NASA Solar System Bath, s nímž lze vytvořit ve vaně vlastní sluneční soustavu. Každá bomba do koupele zpodobňuje jednu z planet, lákavě šumí i voní. Sada obsahuje i plánek sluneční soustavy, takže se dítě může během hravé koupele učit. A takových sad nabízí kosmetická značka NASA hned několik.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest