Marvel

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce Marvel

Máte doma malého superhrdinu, kterému byste chtěli udělat opravdovou radost? Miluje vaše dítko všemožné filmové superhrdiny a vy si lámete hlavu nad tím, jaký dárek mu pořídit? Máme pro vás skvělý tip. Obdarujte ho dětskou kosmetikou značky Marvel, a jistě tak velmi rychle vykouzlíte úsměv na jeho tváři. Marvel Studios v současnosti nepřínáší svým mladým příznivcům pouze dechberoucí filmy a komiksy, ale právě také okouzlující kosmetické produkty, které zaručeně zpříjemní jejich koupelnové radovánky.

Historie Marvel

Jen málokdo by neznal filmové a komiksové hrdiny, jakými jsou například Spiderman, Captain America, Iron Man nebo třeba Hulk. Všechny tyto světově známé postavy a mnoho dalších jsou veleúspěšným dílem amerického televizního a filmového studia Marvel, které spadá pod křídla společnosti Walta Disneyho. Samotné Marvel Studios bylo založeno již v 90. letech 20. století a od té doby sklízí jeden ohromný úspěch za druhým. Jeho filmy a komiksy zná celý svět. Jeho smyšlení superhrdinové se stali vzorem nepřeberného množství chlapců, mužů i dívek. Denně jeho tvorbu obdivují miliony diváků a čtenářů po celém světě. Jedná se zkrátka o velký fenomén, který si dokázal získat srdce většiny z nás.

Dětská kosmetika Marvel pro malé superhrdiny

Americké studio Marvel se nemusí pyšnit pouze poutavými filmy a komiksy. Čím dál více oblíbená je také jeho nabídka kosmetických produktů. Tu si zamilovali především děti a dospívající. I když je pravdou, že i generace mladých mužů a slečen občas ráda sáhne kupříkladu po sprchovém gelu svého oblíbeného komiksového hrdiny. Není se také vůbec čemu divit. Nabídka produktů této značky je naprosto neodolatelná. A kromě toho, že je neodolatelná, je také poměrně rozsáhlá. Vybírat můžete z pestré škály produktů v péči o tělo, jakými jsou například sprchové gely, šampony, pěny do koupele, toaletní vody nebo dokonce i zubní pasty. Obaly těchto produktů jsou navíc doplněny o obrázky a podobizny konkrétních hrdinů, kteří ke studiu Marvel neodmyslitelně patří. No není skvělé, když si vaše dítko může čistit zuby zubní pastou s vyobrazenými hrdiny série Avengers? Nebo si den zpříjemnit toaletní vodou samotného Spidermana?

Pořiďte svůmu dítku některý z kosmetickým produktů značky Marvel a uvidíte, jak velkou radost to přinese.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest