Nastavení filtrů
Pohlaví
Řada
Cena
-

Makeup Trading

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce Makeup Trading

Nalíčit se každý den v jiném stylu? Proč ne, když je to tak snadné…! Tedy máte-li po ruce dekorativní kosmetiku, kterou nabízí značka Makeup Trading. Proč je tak oblíbená? Široký obsah každého setu s jakostními, dermatologicky testovanými malovátky v atraktivních odstínech totiž navíc doprovází velmi příjemná cena. Objednejte si užitečné kosmetické kazety a paletky Makeup Trading, v nichž získáte vše potřebné pro líčení pohromadě!

Makeup Trading: skvělé dárkové sady dekorativní kosmetiky

Hravá značka Makeup Trading je skutečným expertem pro váš bezchybný make-up. Takto její dekorativní kazety přibližují naši zákazníci – ženy i muži: „Za málo peněz hodně muziky.“ „Kvalita za rozumnou cenu.“ „Dobrý dárek pro mladou slečnu.“ „Musím říct, že je to bomba, fakt luxus.“ „Koupila jsem neteři k Vánocům, radost byla veliká.“ „Maximální spokojenost.“ „Super pro malé parádnice.“ „Výborný dárek pro manželku.“ „Krása, která opravdu potěší každou ženu v jakémkoli věku.“

Nejoblíbenější kosmetické kufříky Makeup Trading

O kufříku plném šminek sní už dívenky školou povinné a tyto sny obvykle neopouštějí ani dospělé ženy. A když je takový set k mání už za méně než 200 Kč – kdo by odolal! Největšímu zájmu se u nás těší Makeup Trading 80 Favourite Colours – krásně uspořádaná kompletní make-up paleta. Žádaný je i set Makeup Trading Everybody's Darling, který předkládá různobarevné oční stíny, tvářenky, rtěnky, laky na nehty, konturovací tužky na oči i rty. Dekorativní kazeta Makeup Trading Schmink 510 obsahuje jak množství líčidel v čele s 24 očními stíny, tak příslušenství – štětce, aplikátory, nálepky na nehty… V sadě Makeup Trading Beauty Case je očních stínů dokonce 45, spolu s 12 lesky na rty a dalšími produkty. Líčení ještě nikdy nebylo tak zábavné a možnosti kombinací tak nekonečné! Kterou sadu dekorativní kosmetiky Makeup Trading od německé společnosti BriConti si vyberete vy?

Doprava:
Platba:
Certifikace: