Nastavení filtrů
Pohlaví
Řada
  • I Heart Makeup
Typ produktu
Cena
-

Makeup Revolution London I Heart Makeup

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Makeup Revolution London I Heart Makeup

Britská značka dekorativní kosmetiky Makeup Revolution London vznikla v roce 2014 a ihned se stala oblíbenou. Neustále uvádí na světový trh novinky odrážející veškeré trendy, mnohdy vyrobené netradičními způsoby. Vyzkoušejte třeba podmanivé paletky očních stínů, které dodají vašim očím intenzivní barvu. Jedinečný design a provedení produktů Makeup Revolution London si určitě zamilujete.

Makeup Revolution London I Heart Makeup: Revoluční líčidla

Značka Makeup Revolution London odvážně čeří stojaté vody ve svém oboru. Záleží jí především na jakostním provedení všech výrobků včetně série I Heart Makeup. Důležité jsou pro ni také příznivé ceny, hravost, pružnost a ohled na přírodu. Jednoznačně se zařadila k firmám, které své produkty netestují a nikdy nebudou testovat na zvířatech.

Tvářenky-srdíčka a další ženské radosti z řady I Heart Makeup

Dekorativní kosmetika Makeup Revolution London I Heart Makeup je velmi stylová. Zahrnuje vskutku „srdeční“ líčidla, například tvářenku Blushing Hearts ve tvaru srdíčka, která obsahuje 3 odstíny – tónující i rozjasňující. „Téměř každý měsíc mi tvářenku někdo chválí, lepší jsem ještě neměla,“ vyjádřila se uživatelka Eva. Roztomilým srdíčkem je i zapečený rozjasňovač Unicorns Heart. Nabízí 5 odstínů v barvách jednorožce, které nádherně rozzáří vaše tváře. Řada I Heart Makeup značky Makeup Revolution London zahrnuje i široký výběr paletek očních stínů laděných do čokoládových, broskvových, fialových a jiných odstínů. Nechybí v ní ani bronzery či sety na obočí. Dopřejte si malovátka 21. století!

Doprava:
Platba:
Certifikace: