Nastavení filtrů
Pohlaví
  • Muži
  • Ženy
  • Unisex
  • Děti

Laura Mercier

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce Laura Mercier

Že ty nejlepší kosmetické produkty pocházejí z rukou odborníků, kteří každý den dělají ženy krásnějšími, dokazuje značka Laura Mercier. Laura Mercier je světoznámá maskérka, která se stará o dokonalý vzhled celebrit. Díky svému talentu v oblasti krásy se stala osobní maskérkou například Julie Roberts. Její zkušenosti jí nasměřovaly cestou vlastní značky kosmetiky.

Kosmetika, která rozumí ženám

Značka luxusní dekorativní kosmetiky Laura Mercier byla založena v roce 1996 a své místo na trhu si drží již více než 20 let. Cílem značky Laura Mercier bylo vytvořit produkty, které jsou vhodné pro ženy každého věku i typu pleti. Laura Mercier osobně navrhla barvy kosmetických produktů tak, aby uspokojily potřeby jejich klientek a podtrhly jejich přirozenou krásu. V současné době se produkty značky Laura Mercier prodávají ve 27 zemích světa.

Tajemství krásy celebrit

Značka Laura Mercier má své zasloužené místo mezi špičkovou dekorativní kosmetikou. Tuto skutečnost dokazují nejen ohlasy zákaznic, ale také řada ocenění, které si tato značka za dobu svého působení ve světě krásy vysloužila. Za zmínku stojí například ocenění v časopise Cosmopolitan z roku 2003, či ocenění v časopise InStyle. Vyzkoušejte produkty dekorativní kosmetiky, které z vás vykouzlí celebritu, na vlastní kůži

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest