Nastavení filtrů

Lady Gaga

Filtrovat
Sleva 8 %  8 %
Sleva 10 %  10 %

orientálně-květinová
100x
Skladem > 10 ks 590 Kč 532 (-10%)

O značce Lady Gaga

Značka Lady Gaga patří jedné z nejúspěšnějších zpěvaček všech dob, která má na svém kontě desítky milionů prodaných alb a pravidelně se umísťuje na prvních místech světových hitparád. Řadí se k největším celebritám a roku 2011 byla dokonce časopisem Forbes označená jako nejmocnější žena planety. Časopis Rolling Stone ji vyhlásil nejvýraznějším umělcem dekády 2010. Pro Lady Gaga je typické i nápadné oblékání a výstřední chování. Často až šílené kostýmy, poskládané třeba ze zelených žab, samotná umělkyně považuje za součást svého vyjadřování. Není divu, že rovněž vůně Lady Gaga boří zavedené hranice a provokují.

Lady Gaga: Slavná zpěvačka

Lady Gaga, vlastním jménem Stefani Joanne Angelina Germanotta (nar. 1986), je slavná americká popová zpěvačka, textařka, herečka a producentka. Narodila se italsko-americkým rodičům v New Yorku na Manhattanu a svůj talent projevila již v dětství. Její umělecké jméno vzniklo podle názvu písně Radio GaGa od skupiny Queen. Mezi nejznámější hudební alba Lady Gaga náleží The Fame, Born This Way, ARTPOP a Joanne. Lady Gaga je držitelkou mnoha cen (Grammy, MTV, Zlatý glóbus…), její výkony figurují v Guinnessově knize rekordů a byla také nominovaná na Oscara. V červnu 2018 se stal její snímek Gaga: Five Foot Two nejlepším dokumentem na MTV Movie & TV Awards. Sílu a vytrvalost Lady Gaga rozvíjí novou vášní, kterou je jízda na koni.

Parfémy značky Lady Gaga

Kromě hudby je Lady Gaga přímo fascinovaná módou (včetně tetování) a bylo jen otázkou času, kdy své jméno propůjčí také parfémům. Stalo se tak roku 2012, kdy světlo světa spatřila dámská vůně Fame (Sláva). Je zajímavá takzvanou push-pull technologií, která jednotlivé vonné složky vyzdvihuje současně, nikoli podle tradiční pyramidové struktury (hlava – srdce – základ). V parfémované vodě, která vznikla v pařížské laboratoři Lady Gaga a ve spolupráci se společností Coty, jsou dominantními složkami med, meruňky a kadidlo. Inovativní je i černá tekutina parfému, která se při doteku s kůží stane neviditelnou. Roku 2014 byl na trh uveden unisex parfém Eau de Gaga – smyslná kompozice pro ženy i muže, která se točí okolo limetky, bílé fialky, kůže a vzácného dřeva. Dopřejte si hvězdné vůně značky Lady Gaga!

Doprava:
Platba:
Certifikace: