Juliette Has A Gun Romantina Parfémované vody pro ženy

Testery parfémů a kosmetiky se od standardních produktů zpravidla neliší ve svém složení, vůni ani účincích. Příjemným rozdílem je výrazně nižší cena. Další odlišností je pak balení produktu. Někdy je to obyčejná kartonová krabička, jindy krabička chybí. V případě parfémů se pak může drobně lišit i flakon, občas chybí krytka rozprašovače. Testery nejsou určeny k osobní spotřebě koncovými zákazníky. Testery mohou být použity pouze k prezentaci a vyzkoušení parfémů nebo kosmetiky při prodeji v provozovnách kupujících. Objednávkou testeru kupující bere tuto skutečnost na vědomí a zavazuje se nepoužít tester k osobní spotřebě ani jej dále neprodat koncovému zákazníkovi. Více informací najdete v obchodních podmínkách.
Skladem   |  (ID: )
1 089
Doručíme
K osobnímu odběru
Nevybrali jste si? Podívejte se na podobné vůně Otevřít rádce
Twisto payment

Nakupte teď, zaplaťte později. Jak na to?

Popis produktu

Z New Yorku do Paříže, Moskvy nebo Sydney... Juliette objevuje svět. Vyzbrojená parfémem a divoká, ta Shakespearova hrdinka... Zbraň v názvu je metaforou pro parfém, střelivo pro svádění, nebo jen doplněk k blufování. Celkově pak Juliette Has A Gun symbolizuje svobodu žen k mužům. Někdy i s chutí po pomstě. I tak je koncept zjemněn romantismem v podobě odkazu na Shakespearovu Julii. Firma Juliette Has A Gun je na trhu parfému relativně nováčkem – založena byla v roce 2006 Romanem Riccim. Jeho hlavní myšlenka je oslava parfémů jako umění, ale také být jiný. To se mu daří skvěle a Juliette Has A Gun se dostává raketovou rychlostí do širokého povědomí společnosti. Jako důkaz, že Ricciho filosofie umí zaujmout, je i cena "Special Prize of the Board" ze soutěže FiFi Awards, která byla firmě udělena roku 2011.

Parfémovaná voda Juliette Has A Gun Romantina je ódou na bezstarostnost. Jedná se o pižmovou kompozici, která je jemně protkaná bílými květy. To může působit lehce okázale. Nebyla by to ale vůně Romana Ricciho, když by se jednalo o klasickou “tuctovku“. Proto parfém později ukáže svou pravou tvář a vyjde tak najevo její milostný románek s pačuli, který jako by Romantině dával i nádech chypré esence. Při prvním přivonění se setkáte s bergamotem. Ten se později rozvine do směsi pomerančových květů a pačuli. Trio tvořené vanilkou, pačuli a tonka fazolkou později zahrají svou derniéru na vaší kůži či oděvu. To vše je ukryto v typickém flakonu Juliette Has A Gun, tentokrát však v bílé barvě nevinnosti, která odkazuje na bílé květy.

Parfémovaná voda Juliette Has A Gun Romantina je pižmově-květinová a jemnější, než většina vůní Juliette Has A Gun. To ji ale nebere nic z její originality a jedinečnosti. Jako ostatní parfémované vody této značky vyniká velmi dobrou trvanlivostí. Vhodná je pak pro všechny ženy, mladší i starší, ale především ty, které se nebojí vyzkoušet něco, co tu ještě nebylo.

Prozkoumejte

Loading…
Hodnocení 4.0

(hodnoceno 5x)

  • 80 % zákazníků doporučuje
  • 5x recenze zákazníků

Recenze 5x


Liba
Recenze návštěvníka - Elnino.cz

Něžná, jemná, elegantní vůně. Voní čistotou, ženskostí. Okolí ji vnímá...


Liba
Recenze návštěvníka - Elnino.cz

Něžná, jemná, elegantní vůně. Voní čistotou, ženskostí. Okolí ji vnímá...


Eva
Recenze návštěvníka - Elnino.cz

Překrásná jemná vůně která na mě drží celý den a okolí ji právě že vnímá velmi pozitivně...vůně jde do prostoru takže i pár metrů od vás se vznáší obláček této krásné vůně...spíš bych radila nepřehnat to s aplikací ,lehce se může stát že rozhoupe žaludek.


karla s.
Recenze návštěvníka - Elnino.cz

Nádherná vůně,lehce pánského ražení,ale nejde vůbec cítit.Navoním se a okolí to vůbec netuší.Nepotřebuji,abych cítit na sto metrů,ale přeci jen za ty peníze aspoň trochu ano.Už si ji nikdy nepořídím.


M.
Recenze návštěvníka - Elnino.cz

Zvláštní vůně, lehce dřevitá. Zatím těžko říct, zda se mi líbí či ne. Pačuli znát je, ale je něčím uzemněná. Rozhodně žádná tuctovka.Přidejte recenzi a pomozte ostatním při výběru.
Doprava:
Platba:
Certifikace: