Hydratační tělové závoje

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O sortimentu Hydratační tělové závoje

Hydratační tělový závoj neboli body mist je lehký vonný doplněk se zvlhčující kosmetickou péčí, který působí i jako příjemná sprška v horkých letních dnech. Obsahuje jen několik procent vonných složek, minimum lihu i olejů, takže nevytváří silné výpary ani skvrny na oblečení. Může se stát i první vůní mladé slečny.

Jak používat hydratační tělový závoj

Hydratační tělový závoj aplikujte na pokožku celého těla nejlépe po ranním osprchování, ještě před obléknutím. Během dne ho nanášejte na kůži podle potřeby. Jeho příjemná vůně vám vždy přinese dobrou náladu a novou energii. Navíc získáte příjemný pocit hydratované pokožky, kterou silnější parfémy leckdy vysušují.

Tipy na tělové závoje známých značek

Vyzkoušejte například hydratační tělový závoj Lancome Oui, nebo Eau de Soin Clarins Eau Ensoleillante, lehkou dámskou vůni plnou přírodních ingrediencí, která spojuje vonné esence s energií rostlin na základě aromaterapie a fytoterapie. Její srdce obsahuje ylang-ylang, karafiát, mimózu a heřmánek. Tento hydratační tělový závoj se uplatní jako výborná letní kosmetická výbava do kabelky, dopravních prostředků, kanceláří, obchodů, barů, kaváren či k procházkám po městě.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest