Gres Cabotine

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Gres Cabotine

I v horkém létě okolo vás vytvoří auru svěžesti a radosti dámská vůně Gres Cabotine, stále žádaná klasika z 90. let 20. století. Možná vás do nich přenese jako „stroj času“… Vonná kompozice slabší toaletní i silnější parfémované vody Grès Cabotine vyniká zelenými květinovými a ostrými aldehydovými tóny. Podle uživatelek je Grès Cabotine, navzdory nízké ceně, mistrovským dílem a zdrojem mnoha komplimentů. Nechte se svést!

Grès Cabotine: odhalte tajemství vzácné zázvorové lilie

Ve vonném mixu Grès Cabotine se vše točí okolo drahocenné zázvorové lilie, vykvétající jen na chvilku v drsných horách, jejíž aroma se povedlo parfémářům zkopírovat. Užijete si v něm také koriandr, květ pomerančovníku, černý rybíz, tuberózu, karafiát, vetiver, cibetku… a samozřejmě sexy pižmo. Parfém Grès Cabotine je lehký a přitom vytrvalý. Dobře se nosí a uděláte s ním parádu po celý rok. Přes den používejte spíše toaletní vodu a večer nebo k významným akcím parfémovanou vodu Grès Cabotine. Obě jsou cenově dostupné pro nejširší okruh uživatelek.

Další tip: toaletní voda Grès Cabotine Rose

Kromě zmíněných základních parfémů Grès Cabotine si můžete dopřát jejich následovníky, například toaletní vodu Grès Cabotine Rose (2003). Klíčové je v ní vzrušující aroma růží, třešňových květů, jasmínu, pižma a pivoněk. Podle uživatelek voní lépe než mnohé podstatně dražší parfémy. Pokud ještě nemáte ve své sbírce růžovou vůni, případně hledáte drobnost pro kamarádku, sestru, partnerku…, toaletka Grès Cabotine Rose se může stát vaší favoritkou. Dámská vonná řada Grès Cabotine zahrnuje také variace Aquarelle, Bleu, Cristalisme, Delight, Eau Vivide, Fleur d’Ivoire, Fleur de Passion, Fleur Splendide, Floralie, Floralisme, Gold, Green Summer, Moon Flower, Rosalie či Sensuelle.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest