Nastavení filtrů
Pohlaví Řada
Typ produktu
Cena
-

Gabriella Salvete

Top produkty

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce Gabriella Salvete

Stylová dekorativní kosmetika, nespočet moderních odstínů a více než příznivé ceny, taková je česko-italská značka Gabriella Salvete. Buďte krásná každý den díky kosmetice se špetkou italského temperamentu a vybavte svou kosmetickou taštičku řasenkami, očními stíny, pudry a make-upy s dobře známým jménem Gabriella Salvete!

Italský umělecký make-up s českými kořeny

Kdybyste se v roce 1990 rozhlédli po českém trhu s dekorativní kosmetikou, dost možná byste situaci zhodnotili jako žalostnou. Luxusnější obchody sice nabízely kvalitní přípravky, ale jejich ceny sahaly přehnaně vysoko. Běžně dostupná líčidla s průměrnými cenami se zase nemohla pochlubit žádnou výjimečnou kvalitou. Zakladatel značky Gabriella Salvete, Aleš Monteleone, se rozhodl rozšířit nabídku dekorativní kosmetiky a začal vyrábět kvalitní přípravky za velmi lákavé ceny.

Nejdříve přišly laky na nehty

Mezi prvními líčidly uvedenými na český trh byly v první polovině 90. let laky na nehty, které dodnes patří k nejoblíbenějším produktům značky Gabriella Salvete. Mají totiž spousty módních odstínů, a navíc super výdrž. Portfolio této česko-italské značky se postupně rozšiřovalo a po pár letech již Gabriella Salvete patřila ke stálicím české kosmetické scény. Italský styl propůjčoval českým ženám kosmopolitní půvab a neodolatelný vzhled pro všechny příležitosti.

Nová Gabriella Salvete

S příchodem roku 2010 jako by v žilách značky Gabriella Salvete začala kolovat nová krev. Firma přesídlila do italského Milána, expandovala do dalších zemí a prostřednictvím sociálních sítí si ji oblíbily i mladší zákaznice. Naslouchá jejich potřebám a sleduje aktuální trendy, aby je potom promítla do svých novinek. Jakou dekorativní kosmetiku Gabriella Salvete si vyberete vy?

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest