Elizabeth Arden My Fifth Avenue Parfémované vody pro ženy

Předpokládané doručení
Předpokládané vyzvednutí
Dárkové kazety Elizabeth Arden My Fifth Avenue Parfémované vody koupíte výhodně v dárkových kazetách

Popis produktu

Dámská parfémovaná voda Elizabeth Arden My Fifth Avenue z roku 2018 je další z mnoha vůní inspirovaných slavnou newyorskou ulicí. Zahrnuje něžné květiny, vzácná dřeva i svůdné pižmo – vše, čím tepe vzrušující 5th Avenue. Parfémovaná voda My Fifth Avenue vynikne na ctižádostivých a energických ženách, které vyznávají městský životní styl. S touto vůní se neztratíte ani ve velkoměstě, jakým je New York!

Hlavní složky: lotos, fialkové lístky a mandarinky

Parfém My Fifth Avenue rozehrávají šťavnaté mandarinky, fialkové lístky a čerstvý citron. Následuje směs květinových tónů s dominantním lotosem, jemuž tvoří dobrou společnost sladký jasmín, růže a konvalinky. V srdci vůně je patrná ještě hruška a hedione, oblíbená parfémová přísada vonící po jasmínu. Základovou dřevitou vrstvu definuje ambrové a cedrové dřevo, pižmo a kořen kosatce.

Ideální vůně pro ženu působící v mužském světě

Kolekce populárních vůní 5th Avenue se u značky Elizabeth Arden zrodila v roce 1996. Vydařené vonné kompozice ihned získaly srdce žen z celého světa. Krásnou a smyslnou vůní do každého ročního období, pro denní i večerní příležitosti, je také parfémovaná voda Elizabeth Arden My Fifth Avenue z roku 2018. Nechte se zlákat jejím lotosovým kouzlem a vneste do obyčejných dní romantiku… Díky této vůni podpoříte své ambice a neomezené možnosti, aniž byste se musela vzdát ženství a přirozené svůdnosti. Jak rafinované!

Alternativy produktu Alternativy Elizabeth Arden My Fifth Avenue

Líbí se vám vůně Elizabeth Arden My Fifth Avenue? Vyzkoušejte také zde uvedené vůně, které jsou vůni Elizabeth Arden My Fifth Avenue velmi podobné a mohly by se vám také líbit.

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil!
Napište první recenzi.

Doprava:
Platba:
Certifikace: