Chanel Coco Mademoiselle

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Chanel Coco Mademoiselle

Vůně dámské řady Chanel Coco Mademoiselle je orientálně smyslná se silnou osobností a přesto je překvapivě svěží. Je to vůně odvážné a svobodné sexy ženy.

Inspirací pro kompozici Coco Mademoiselle byla fascinující osobnost Gabrielly Chanel. Tato okouzlující vůně je odrazem nezávislé inteligentní ženy, která boří pravidla, aby mohla vytvořit svoje vlastní. Je to portrét ženy připravené odvážně utvářet svůj vlastní osud.

V parfémované vodě Chanel Coco Mademoiselle vaše smysly okamžitě probudí jiskřivá svěžest pomeranče. Čistotu a smyslnost zase odhalí průzračný akord jasmínu a růže. Dále se rozvíjí základní tóny pačuli a vetiveru, které dodají vůni eleganci a sofistikovanost.

Toaletní voda je jako svěží a vzdušný orientálně květinový polibek. Svrchní tóny sicilského grapefruitu dodávají intenzivní svěžest. Následuje jemně květinové srdce, kde se snoubí růžové a jasmínové lístky, a vše zakončují ovocné tóny liči. Zjemněné základní tóny dodávají vůni jedinečnost a smyslnost.

Parfémovanou a toaletní vodu Chanel Coco Mademoiselle aplikujte jednoduše přímo na pokožku nebo oblečení. Chcete-li obnovit tóny vůně během dne, je tu praktické balení „Twist and Spray“, které můžete vzít s sebou kamkoli. Dopřejte si kompletní vonný rituál se sprchovou a tělovou kosmetikou z této řady a užívejte si svoji oblíbenou luxusní vůni po celý den.

Ukažte svoji odvahu a odhodlání, buďte jedinečná a nezávislá, s vůní Chanel Coco Mademoiselle uděláte první krok.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest