Carmex

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce Carmex

Trápí vás suché a popraskané rty nebo časté opary? Potom pravděpodobně ještě neznáte oblíbenou značku Carmex. Jedinečná péče o rty k nám doputovala přímo ze Spojených států, kde již dávno patří k bestsellerům lékáren, drogerií a dalších obchodů s kosmetikou. Přesvědčte se na vlastní rty, čím je péče o rty Carmex výjimečná a proč na ni spoléhají miliony lidí z celého světa. Pořiďte si svůj vlastní balzám na rty Carmex v legendárním kelímku, tubě či tyčince a sledujte, jak dokáže vaše rty proměnit k dokonalosti.

Carmex: Vše začalo úžasným nápadem

Psala se 30. léta minulého století, když Alfred Woelbing ve své vlastní kuchyni začal experimentovat s výrobou balzámů na rty. Sám totiž trpěl opary a na americkém trhu nedokázal najít žádný účinný produkt, který by mu od tohoto problému pomohl. V domácím prostředí amerického Wisconsinu se nakonec zrodil Carmex, efektivní balzám proti oparům, kterým Woelbing plnil malé kelímky se žlutým víčkem. Začal obcházet lékárny s nabídkou balzámu na rty Carmex, v každé zanechal pár vzorků a produkt si rychle získával oblibu. Prostory kuchyně přestaly brzy stačit a Carmex se začal vyrábět ve velkém. Kelímky doplnily tubičky a tyčinky, přibyly ovocné příchutě a na pokraji nového tisíciletí se již Carmex prodával ve více než 50 státech světa. Rodinná značka je stále v rukou potomků zakladatele a popularita stále roste.

Balzám na rty Carmex pro dokonalé rty

Carmex odjakživa věří v dokonalost, ctí svou mnohaletou tradici a používá pouze léty prověřené ingredience, které opravdu fungují. Balzámy bojují proti oparům, suchým i popraskaným rtům a dokážou pokožku rtů dlouhodobě hydratovat. Zklidňují rty a chrání je před nepříznivými vnějšími vlivy, jako jsou sluneční záření, silný vítr, suchý vzduch či klimatizace. Připravte své rty na celý den tím, že si ráno nanesete balzám na rty Carmex. Můžete si být jistí, že rty budou vypadat dokonale.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest