Brut

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce Brut

Jedinečnost, síla a mužnost. To jsou jedny z hlavních znaků značky Brut. Ta je známa zejména díky své pestré nabídce rafinovaných a poutavých kolínských vod, deodorantů a vod po holení. Značka Brut je v první řadě určena pro všechny sebevědomé a dynamické muže, kteří rádi dávají najevo svůj vlastní styl. Nezaujme vás však pouze energie a šarm nabízených vůní. Již od prvního momentu vám kolínské vody značky Brut utkví v paměti především díky unikátně tvarovaným skleněným flakonům různých barev se stříbrnými uzávěry. Ty jsou ještě navíc ozdobeny stříbrnými medailonky, takže si je s flakony jiných vůní rozhodně nikdy nespletete. A pokud je i pro vás vaše mužnost a sebevědomí prioritou, určitě byste si měli nějaký ten parfém značky Brut pořídit také vy.

Příběh osobité značky Brut

Vznik luxusní značky Brut sahá až do 60. let minulého století. Konkrétně tedy do roku 1964, kdy značka Brut pod křídly francouzského výrobce Faberge vznikla. Postupem času se značka Brut stala celosvětovým symbolem luxusní pánské kosmetiky, která dokáže dokonale podtrhnou mužskou nespoutanost, vášeň a energičnost. Tvářemi této charismatické značky se tedy nemohl stát nikdo jiný, než úspěšní a odvážní muži. Mezi reklamními tvářemi značky se objevili kupříkladu boxeři Muhammad Ali nebo Henry Cooper.

Jedinečné, intenzivní a smyslné vůně Brut

Již na první pohled vás kolínské vody značky Brut okouzlí svým skvostným designem. Ovšem až ve chvíli, kdy ucítíte výjimečnou a intenzivní vůní, která se skrývá v netradičním flakonu, pochopíte, proč jsou vůně této značky stále tak oblíbené a populární. Jejich aroma je tvořeno těmi vůbec nejvybranějšími a nejluxusnějšími ingrediencemi, které vám zajistí neobyčejný pocit svěžesti i luxusu zároveň. Veškeré vonné esence značky Brut jsou oslnivé, neobyčejné a svůdné. Ovšem nejvíce značku Brut proslavil Brut Classic ve skleněném flakonu zelené barvy se stříbrným medailonkem. Ten i v současnosti zaujímá přední příčky mezi populárními světovými vůněmi. Velmi oblíbený je především díky své sebevědomé vůni, která dokonale podtrhuje hrdou mužnost, kterou dá rád najevo každý muž.

Projevte své mužné já a nechejte se i vy obklopit vzrušujícími vůněmi Brut.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest