Nastavení filtrů
Pohlaví
  • Muži
  • Ženy
  • Unisex
  • Děti

Avril Lavigne

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce Avril Lavigne

Značka Avril Lavigne unikátně spojuje rock a ženskost. Vznikla z iniciativy stejnojmenné úspěšné blonďaté zpěvačky. Produkuje nejen parfémy, ale také sprchové gely, tělová mléka či dárkové kazety. Ztotožňujete se s Avril Lavigne? Dopřejte si kromě její hudby také mladistvé vůně, vytvořené pro ženy, které jsou rády středem pozornosti a touží se proměnit v opravdové hvězdy. Vstupte i vy prostřednictvím vůní Avril Lavigne do světa imaginace a zahalte se do závoje, který vaše okolí nenechá chladným. Může to být třeba temná gotická zahrada, v níž naleznete purpurovou růži… Jako Avril, když propagovala vůni Forbidden Rose.

Avril Lavigne: Značka známé zpěvačky

Avril Lavigne (nar. 1984) je kanadská pop-rocková zpěvačka, mnohokrát nominovaná na cenu Grammy, která má na svém kontě miliony prodaných alb a spoustu věrných fanoušků. Roku 2006 ji časopis Canadian Business Magazine zařadil na sedmou příčku žebříčku nejvlivnějších Kanaďanů v Hollywoodu. Kromě zpěvu se Avril Lavigne věnuje také herectví, oděvnímu návrhářství, charitě a pod svým jménem rovněž uvádí na trh vonná díla. Mimochodem Avril je francouzsky Duben – dívenku takto pojmenoval její tatínek francouzského původu. Parfémy značky Avril Lavigne  jsou na první pohled i přivonění něžné a romantické, pod tímto dojmem se však skrývá rebelský základ. V tom jsou dokonalým odrazem osobnosti své autorky, která jako motivy využívá lebky, zebří pruhy či hvězdy v kombinaci s tmavě fialovou, sytě růžovou a černou.

Poznejte svůdné vůně značky Avril Lavigne

Hned první vůně Avril Lavigne, Black Star (2009 dámská), získala prestižní kosmetickou cenu. Má růžovo-černý design, což jsou oblíbené barvy Avril Lavigne. Vůni vzniklé pod licencí společnosti Procter & Gamble Prestige vévodí mexická čokoláda, černý rybíz a vanilka. Už za rok spatřila světlo světa další dámská kompozice – Forbidden Rose a roku 2011 Wild Rose, osvěžující květinově-ovocný parfém pro každodenní nošení. Hravé vůně Avril Lavigne osloví dívky, které rády uplatňují svou fantazii a s nadšením objevují vše nečekané. Omamně vonící jsou jak parfémové kompozice, tak sprchové gely a další kosmetika.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest