Astrid

Top produkty

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce Astrid

Příběh značky Astrid se začal psát již v roce 1847, kdy František Prochaska otevřel v pražské ulici Celetná obchod s mýdlem a malou mýdlárnu. Dnes se tedy tato značka může pochlubit více než 150letou tradicí. Její zakladatel od začátku slavil se svými mýdly úspěch a brzy se spojil také s francouzskými výrobci a odborníky v oboru parfumérie a záhy začal vyrábět vlastní kosmetické zboží. Zajímavosti je, že je tato značka vůbec první historicky doloženou kosmetickou firmou v Rakousku-Uhersku.

Spojení se světovými značkami

V 60. letech 20. století značka zahájila spolupráci se světově uznávanými kosmetickými firmami, k nimž se řadí například značka Schwarzkopf nebo Dior.

Ta nejlepší péče pro vaši pokožku

V současnosti značka Astrid nabízí kvalitní a inovativní produkty, které jsou založeny na účinných kosmetických ingrediencích. Díky těmto složkám se můžete spolehnout na výjimečnou péči o vaši pokožku a pleť. Na našich stránkách najdete bohatou nabídku značky Astrid. Hýčkejte svou pleť krémy nebo se chraňte před škodlivým slunečním zářením díky pestrému výběru produktů na opalování.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest